Informacja turystyczna Wrocław

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-11-30 15:58:51
Informacja turystyczna Wrocław

Informacja turystyczna Wrocław kontakt. Co oferuje Wrocław i jakie są w nim atrakcje turystyczne. Informacja turystyczna Wrocław numer, email, adres, noclegi.

Wrocław miasto

Wrocław jest pięknym, starym miastem położonym w województwie dolnośląskim. Cechuje się ono piękną architekturą, niesamowitymi zabytkami i mnogością atrakcji turystycznych. Miasto założone zostało w X wieku. Przez okres swojego istnienia przechodziło z rąk do rąk kolejnych państw. Przez ponad 1000 lat był on w granicach Czech, Niemiec, jak i Polski. We Wrocławiu znaleźć można wiele wspaniałych atrakcji, zarówno dla miłośników historii i architektury, jak i dla osób ceniących inne atrakcje niż stare budowle i muzea. Bardzo ciekawą rzeczą, charakteryzującą Wrocław są małe krasnale, rozmieszczone po całej starówce. Poszukiwanie ich jest z pewnością ciekawym sposobem na spędzenie dnia we Wrocławiu. Z innych ciekawych rzeczy do zobaczenia we Wrocławiu, warto wymienić zoo, muzeum narodowe, czy Panoramę Racławicką. 

Informacja turystyczna Wrocław

Aby dostrzec wszystkie walory miasta Wrocław i jednocześnie się w nim nie zgubić warto skorzystać z Informacji Turystycznej. Dowiedzieć się z niej można wszystkich ważnych informacji na temat Wrocławia, atrakcji i obiektów się w nim znajdujących. Udzielone zostaną porady idealnie dopasowane do preferencji odwiedzającego. Dowiedzieć się tu można także informacji na temat restauracji i innych placówek gastronomicznych wartych odwiedzenia, a także na temat noclegów we Wrocławiu.

Informacja turystyczna Wrocław kontakt

Informacja turystyczna Wrocław kontakt zapewnia przy użyciu telefonu, poczty elektronicznej, czy odwiedzin punktu Informacji Turystycznej. Warto skorzystać z tych metod, by dowiedzieć się co warto zobaczyć i odwiedzić we Wrocławiu.

Informacja turystyczna Wrocław numer

Aby skontaktować się z informacją turystyczną Wrocław należy zadzwonić pod podany numer telefonu. Udzielone zostaną wszystkie potrzebne informacje, których wymaga zwiedzający. Informacja turystyczna Wrocław numer telefonu obsługuje codziennie, w godzinach 9:00 – 19:00. Centrum informacji turystycznej Wrocław numer telefonu to +48 71 344 31 11.

Informacja turystyczna Wrocław email

Centrum informacji turystycznej Wrocław obsługuje też pocztę elektroniczną. Aby skonsultować się z Informacją turystyczną i dowiedzieć się, co warto odwiedzić podczas pobytu w mieście, należy wysłać wiadomość na podany adres email. Informacja turystyczna Wrocław email to [email protected]

Informacja turystyczna Wrocław adres

Aby przedyskutować na miejscu, co warto zobaczyć w czasie odwiedzin we Wrocławiu, można również skorzystać z adresu Informacji turystycznej. Informacja turystyczna Wrocław adres to Rynek 14,  50-101 Wrocław.