2K Games numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-11 12:00:30
2K Games telefon

Uzyskaj dane kontaktowe 2K Games, numery telefonu, adres e-mail. Uzyskaj wsparcie techniczne i połącz się z infolinią 2K Games za pomocą aktualnego numeru telefonu.

2K Games kontakt

2K Games — to znana amerykańska firma i wydawca gier komputerowych. Firma powstał w 2005 roku w ramach współpracy ze spółkami Rockstar Games i Global Star. Aktualnie firma wchodzi do spółki Take-Two Interactive.

Kontakt 2K Games jest realizowany tylko drogą elektroniczną. W razie wystąpienia problemów technicznych lub pojawieniu się pytań związanych z jakąś grą wydawaną przez 2K Games o wysłaniu zgłoszenia na stronie internetowej supportu 2K Games. Przed zgłoszeniem należy zaznaczyć w sprawie, której gry chce się skontaktować, a potem wypełnić formularz kontaktowy, który dokładnie opisze określony problem. Również kontakt do wydawcy gier komputerowych 2K Games jest realizowany poprzez serwis Twitter.

Warto zaznaczyć, że na stronie internetowej support 2K Games można znaleźć wiele artykułów, które mogą pomóc w razie jeżeli u kogoś podobny problem już występował wcześniej.

2K Games infolinia

Niestety kontakt 2K Games nie jest realizowany za pomocą numeru telefonu. Zamiast numeru telefonu użyj formularza kontaktowego na stronie support 2K Games.

Adres 2K Games

Główne biuro spółki:

10 HAMILTON LANDING
NOVATO, CA 94949
UNITED STATES

Biuro międzynarodowe:

2-4 VICTORIA STREET SL4 1EN WINDSOR
UNITED KINGDOM