a2mobile numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:31:30
a2mobile telefon

Chcąc przenieść numer do a2mobile pomocne może okazać się połączenie z centrum obsługi klienta. Kontakt z a2mobile jest możliwy w wielu formach. Zapoznać się z nimi można na tej stronie.

a2mobile kontakt

Biuro Obsługi Klienta a2mobile działa przez cały tydzień. Możliwość skontaktowania z BOK a2mobile jest dostępna nie tylko przez numer telefonu, ale również za pomocą adresu poczty elektronicznej. A2mobile BOK działa w określonych godzinach.

a2mobile kontakt telefoniczny

a2mobile telefon: 720 203 040

Koszt połączenia jest zgodny z aktualną taryfą operatora sieci.

Biuro Obsługi Klienta a2mobile dostępne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty i niedzielę w godzinach od 9:00 do 16:00.

Kontakt a2mobile

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta a2mobile jest możliwy również mailowo pod adresem poczty elektronicznej: [email protected] 

Call Center a2mobile

Dzwoniąc do biura obsługi klienta, można uzyskać atrakcyjne oferty od konsultantów operatora sieci komórkowej. Decydując się na kontakt z a2mobile, trzeba przygotować numer identyfikacyjny klienta. A2mobile to ponad dziesięć tysięcy punktów w całym kraju, gdzie możliwy jest zakup startera z kartą SIM a2mobile. Zaletą kontaktu mailowego z biurem obsługi klienta a2mobile jest to, że godzina, o której zostanie wysłana wiadomość, nie robi różnicy. Zespół konsultantów biura obsługi klienta a2mobile zawsze pomoże wybrać odpowiedni pakiet rozmów przez telefon, pakiet SMSów czy pakiet Internetu.