ABOUT YOU numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 09:54:44
ABOUT YOU telefon

Sklep odzieżowy ABOUT YOU. Markowa odzież damska i męska przeróżnych marek, obuwie sportowe i na co dzień, ciuchy premium. Cotygodniowe wyprzedaże, wysokie rabaty. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta, kontakt online

Odzież ABOUT YOU

ABOUT YOU opinie wyrabia już od 2014 roku, kiedy to niemiecka spółka założyła sklep internetowy. Poza działalnością w Niemczech, firma działa również na terenie 24 innych państw europejskich. W sklepie ABOUT YOU kod rabatowy można regularnie otrzymać, jeżeli korzysta się z newslettera wysyłanego na adres mailowy. Kod rabatowy ABOUT YOU wysyła o różnej wartości, aczkolwiek zazwyczaj jest to około 10%. Dlatego sugeruje się klientom ABOUT YOU newsletter otrzymywać chociażby dla wspomnianych korzyści. To jedna z metod, w jaki ABOUT YOU opinie o sklepie wyrabia od lat.

Kontakt ABOUT YOU

Sieć sklepów odzieżowych ABOUT YOU kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą firmy ABOUT YOU telefon mogą wykonywać na numer 00800 / 49 11 799. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. 

ABOUT YOU godziny pracy biura obsługi klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z ABOUT YOU telefon do biura obsługi klienta dostępny jest we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, a także w soboty i niedziele w tych samych godzinach tj. od 9:00 do 18:00. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem ABOUT YOU

Osoby dzwoniące do ABOUT YOU kontakt muszą opłacić, jeżeli dzwonią zza granicy, bowiem osoby dzwoniące z kraju, będące klientami operatorów oferujących swoje usługi w Polsce połączenie mogą wykonać za darmo. Dla klientów dzwoniących zza granicy opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

ABOUT YOU kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, ABOUT YOU kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej. Aby tego dokonać należy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie sklepu. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź. Po poprawnym wypełnieniu formularza przedstawiciel biura obsługi klienta firmy ABOUT YOU niebawem skontaktuje się z osobą i udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące ABOUT YOU rabat bądź jak działa ABOUT YOU sklep internetowy.