Allegro numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 16:10:31
Allegro telefon

Największa platforma e-Handlu w Polsce – Allegro. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta, kontakt online do Allegro.

Allegro kontakt

Allegro kontakt z klientami prowadzi na wiele sposobów. Jednym z  najpopularniejszych jest skorzystanie z formularza kontaktowego Allegro. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Numer telefonu Allegro nie jest dostępny, jednakże na stronie Allegro można zamówić rozmowę telefoniczną, a wtedy konsultant z Biura Obsługi Klienta oddzwoni na podany w zamówieniu numer.

Allegro kontakt wstępnie prowadzony jest poprzez formularz kontaktowy. W portalu należy wybrać zakładkę Kontakt z Allegro. Następnie konieczne będzie wybranie odpowiednich tematów, których problem dotyczy. Ostatnim krokiem jest wybranie preferowanej formy kontaktu. Dostępne są trzy opcje:

  • formularz kontaktowy Allegro
  • allegro kontakt telefon
  • Allegro czat online

Wybór rozmowy telefonicznej z konsultantem, pozwala na dostosowanie również godziny połączenia. Kontakt z Allegro poprzez czat prowadzony jest online na stronie internetowej, natomiast formularz kontaktowy pozwala na przesłanie dokładnej wiadomości do Biura Obsługi Klienta Allegro.

Adres do korespondencji z Allegro

Allegro.pl sp. z o.o. 
Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań

Numer telefonu do sprzedającego Allegro

Po zakończeniu transakcji zakupowej w serwisie Allegro, na adres poczty elektronicznej przesyłane jest potwierdzenie zakupu, a wraz z nim dane sprzedającego. Warto wiedzieć, że istnieje możliwość kontaktu ze sprzedającym online poprzez czat Allegro bezpośrednio na stronie internetowej.

Allegro kontakt dla prasy

Allegro kontakt dla prasy jest realizowany poprzez pocztę elektroniczną. Na wskazany poniżej adres, dziennikarze mogą przesyłać zapytania. Na przesłane wiadomości odpowiada Rzecznik Prasowy Allegro.

E-mail: [email protected]

Kontakt do zespołu relacji inwestorskich Allegro.eu

E-mail: [email protected]

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Allegro

Adres: Grunwaldzka 182 60-166 Poznań 

E-mail: [email protected]