AVON numer

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 14:12:48
AVON telefon

Sklep internetowy Avon. Kontakt do sklepu, informacje o sprzedawanych produktach, praca jako konsultantka, numer telefonu kontaktowego

Avon kosmetyki

Przedsiębiorstwo Avon produkuje oraz sprzedaje na całym świecie perfumy i kosmetyki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Obsługa klienta z chęcią udzieli informacji na temat sprzedawanych produktów.

Avon kontakt telefoniczny

W przypadku chęci skierowania jakichkolwiek pytań Avon telefon kontaktowy 801 353 303 odbiera przez pięć dni w tygodniu. Obsługa klienta z przyjemnością udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwieje wszystkie wątpliwości.

Avon godziny pracy telefonu kontaktowego

W odpowiedzi na zapytania konsumentów Avon telefon odbiera w godzinach od 8:00 do 20:00 we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku.

Avon kontakt koszt połączenia

Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfą operatora.

Avon kontakt online

Sklep Avon wyszedł naprzeciw osobom preferującym kontakt online zamiast kontaktu telefonicznego, uruchamiając opcję kontaktu online poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Wystarczy podać imię, adres e-mail, temat oraz treść zapytania, a niebawem konsultant odezwie się wraz z odpowiedzią na zadane pytanie.