Bank BPH SA numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 13:46:12
Bank BPH SA telefon

Bank BPH SA to lider na rynku bankowości w Polsce. Informacje o kursach walut. Kontakt telefoniczny, numery telefonów, kontakt online

Bankowość BPH SA

Bank BPH SA jest ogólnopolskim bankiem uniwersalnym należącym w pełni do General Electrics Company. Chociaż obecnie nie świadczy już żadnych usług w związku z tym, że bank BPH upadłość ogłosił już dawno temu, w dalszym ciągu zajmuje się obsługą i wsparciem dla osób, które w roku 2016 lub wcześniej skorzystały z usług banku i są aktywnymi klientami. Udostępnione na stronie Bank BPH kursy walut są aktualizowane na bieżąco.

Kontakt do banku BPH SA

Klientom banku BPH SA potrzebującym pomocy i wsparcia dotyczącego usług świadczonych przez bank BPH SA kontakt został oddany do użytku pod numerem telefonu +48 58 300 75 00 klientom dzwoniącym z telefonów komórkowych, urządzeń stacjonarnych i z zagranicy. Do dyspozycji abonentów telefonii stacjonarnej jest również numer telefonu 801 889 889. Niezależnie od wybranego numeru, osoba dzwoniąca zostanie połączona z kompetentnym konsultantem z biura obsługi klienta, który z przyjemnością pomoże rozwiązać wszelkie problemy oraz udzieli wszystkich informacji związanych z usługami świadczonymi przez bank BPH SA.

Bank BPH SA godziny pracy infolinii

Oba z powyżej podanych numerów są dyspozycyjne we wszystkie pięć dni roboczych tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W tym czasie z dzwoniącymi połączą się konsultanci z biura obsługi klienta i pomogą rozwiązać wszelkie problemy i wątpliwości.

Opłata za połączenie z pomocą banku BPH SA

Koszt za połączenie z którymkolwiek numerem wsparcia banku BPH SA jest naliczany zgodnie z taryfą operatora.

Bank BPH SA adres korespondencyjny

Bank BPH SA
ul. Cypriana Kamila Norwida 1
80-280 Gdańsk

Kontakt online z bankiem BPH SA

Użytkownicy preferujący kontakt drogą mailową ponad kontakt telefoniczny zawsze mają możliwość zaadresowania swojego zapytania na adres skrytki pocztowej banku dostępnej pod adresem [email protected]. Pracownicy dołożą wszelkich starań, aby odpisać na zapytanie tak szybko, jak tylko to możliwe.

Biuro prasowe Banku BPH

Weber Shandwick
Łukasz Piasta
Telefon: +48 22 607 61 64 
E-mail: [email protected]