Beiks numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-02-08 10:02:30
Beiks telefon

Telefon kontaktowy do Biura Obsługi Klienta Beiks. Firma Beiks numer telefonu dla klientów. Beiks adres e-mail, formularz kontaktowy, adres korespondencyjny.

Numer telefonu Beiks

Beiks to oficjalny przedstawiciel największych producentów na świecie. Firma dostarcza różne sprzęty do produkcji wideo, a także sprzęty potrzebne do nagrywania oraz obróbki i emisji materiału filmowego.

Klienci, którzy chcą skontaktować się z firmą, powinni wiedzieć, że udostępniany przez Beiks numer telefonu to najszybszy dostępny kanał kontaktowy, dzięki któremu w danej chwili można uzyskać potrzebne informacje, a także odpowiedzi na nurtujące pytania. Połączenia odbierane są przez doświadczonych oraz wysoko wykwalifikowanych konsultantów Biura Obsługi Klienta. Telefon jest obsługiwany wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. 

  • Numer telefonu Beiks do centrali w Kraśniku: 81 825 97 22, 81 826 15 82
  • Numer telefonu Beiks do oddziału w Warszawie: 22 891 13 73, 22 891 17 47
  • Numer telefonu Beiks do oddziału we Wrocławiu: 606 672 300
  • Numer telefonu Beiks do właściciela firmy: 603 741 442

Beiks kontakt telefoniczny

Z firmą Beiks oprócz podanego numeru telefonu można skontaktować się również za pomocą innych kanałów kontaktowych. Wszystkie zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu mogą wysłać wiadomość mailową, korzystając w tym celuj z poczty elektronicznej. Dostępnych jet kilka adresów e-mail w zależności od rodzaju sprawy dlatego pisząc wiadomość należy wybrać odpowiedni z nich. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Beiks starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie. Zazwyczaj czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną to kilka dni roboczych. 

Interesanci mają też możliwość skorzystania z formularza kontaktowego, który został udostępniony na głównej stronie internetowej. Aby uzyskać kontakt z firmą Beiks, należy go uzupełnić wpisując wszystkie wymagane dane oraz szczegółową treść. Jeżeli formularz zostanie poprawnie wypełniony, zostaje przekazany do Biura Obsługi Klienta.

Beiks adres korespondencyjny

Dla osób, które preferują bardziej tradycyjne metody uzyskania kontaktu został udostępniony do firmy Beiks adres korespondencyjny. Pisząc list należy koniecznie zawrzeć w nim wszystkie szczegóły, aby nie wynikły żadne nieporozumienia. Czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną korzystając z tego kanału kontaktowego jest znacznie dłuższy niż w przypadku poczty elektronicznej. 

  • Adres korespondencyjny Beiks Kraśnik: ul. Słowackiego 18, 23-204 Kraśnik
  • Adres korespondencyjny Beiks Warszawa: ul. Bartycka 115, 00-716 Warszawa
  • Adres korespondencyjny Beiks Wrocław: ul. Przyjaźni 66 lok.15, 53-030 Wrocław