Biedronka numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:21:17
Biedronka telefon

Sieć sklepów Biedronka udostępnia numery telefonów, które łączą z biurem obsługi klienta, celem uzyskania jak najszybszej pomocy, a także kontakt z biurem prasowym sieci Biedronka

Sieć sklepów Biedronka swoje stacjonarne siedziby ma rozrzucone po terenie całej Polski. Właścicielem sieci jest Jeronimo Martins. W stałej ofercie znajdują się artykuły codziennego użytku, kosmetyki, produkty spożywcze, alkohol czy kwiaty.

Biedronka Telefon

Aktualnie, aby skontaktować się z Biuro obsługi klienta Biedronka, należy wybrać numer 800 080 010 lub 22 205 33 00. Połączenia z pierwszym z numerów są bezpłatne dla dzwoniących. Biedronka telefon kontaktowy działa również dla osób dzwoniących z zagranicy.  Należy jednak pamiętać, że za połączenie, koszty naliczane są zgodnie z taryfą operatora.  Klienci często poszukują numer do Biedronki w wybranym mieście, jednak takie dane nie zostały udostępnione w formie listy przez właściciela sklepów. Warto jednak zadzwonić do centrali telefonicznej pod numer telefonu do biedronki tam istnieje prawdopodobieństwo, że konsultant w zależności od wagi sytuacji  może udostępnić numery sklepów Biedronka w wybranym mieście.

Biedronka kontakt

Obsługa klientów Biedronka poza telefoniczną jest możliwa również w formie elektronicznej. Na stronie internetowej sklepu Biedronka jest formularz kontaktowy, po którego wypełnieniu pracownik obsługi klienta zajmie się zgłoszeniem. Kontakt biedronka jest także możliwy bezpośrednio przez wiadomość na adres poczty mailowej sklepu.

E-mail: [email protected]

Biedronka kontakt dla mediów: [email protected]

Numer karty Moja Biedronka

Numer karty biedronka to indywidualny ciąg cyfr, który zapisany jest na specjalnej karcie klienta, która po zeskanowaniu umożliwia odebranie przysługujących stałym klientom rabatów. Oczywiście rejestracja w systemie Moja Biedronka nie jest obowiązkowa, a korzystać z niego mogą zainteresowani klienci sklepu.

Zakupy w Biedronce

W stałej ofercie znajdują się artykuły codziennego użytku, kosmetyki, produkty spożywcze, alkohol czy kwiaty. W ramach oferty sezonowej w Biedronce można zakupić meble, Artykuły Gospodarstwa Domowego (AGD), Radiowo-Telewizyjne (RTV), zabawki czy produkty spożywcze importowane z zagranicy. Upraszczając, możliwe jest wyposażenie swojego domu w jednym sklepie, dzięki różnorodności artykułów w Biedronce. Wszystkie nowości w Biedronce można znaleźć w gazetce sklepu, które udostępniane są na ich stronie internetowej lub w formie papierowej w stacjonarnych punktach.