Numer ITAKA

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-04 12:29:15
Telefon ITAKA

Numer telefonu Biuro Podróży ITAKA. Biuro Podróży ITAKA kontakt telefoniczny. Biuro Podróży ITAKA numer telefonu na infolinię. Centrum obsługi Klienta ITAKA.

Biuro podróży ITAKA oferta

Jako klienci biura podróży ITAKA posiadamy dostęp do szerokiej oferty wycieczek oraz hoteli. Klienci biura podróży mogą wybrać dogodne dla siebie placówki wraz z udogodnieniami dopasowanymi do swoich potrzeb. Mianowicie klienci biura mogą wybrać dodatkowe pakiety wyżywienia czy udogodnienia dla rodzin oraz wiele innych opcji. Klienci mogą wybrać idealny dla siebie wyjazd dzięki wbudowanej na stronie wyszukiwarce.

ITAKA kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji o ofercie ITAKA należy udać się na stronę internetową ITAKA.pl. Na stronie ITAKA klient dowiedzieć się może o obecnej ofercie biura podróży oraz zapoznać się ze szczegółami wycieczki. Biuro podróży ITAKA umożliwia swoim klientom podróże zagraniczne bez konieczności posiadania testu COVID. 

Na większość pytań biuro podróży ITAKA przygotowało już odpowiedzi, które dostępne są dla klientów poprzez FAQ (często zadawane pytania). W przypadku gdyby okazało się, że klient nie uzyskał tam odpowiedzi na postawione pytanie biuro podróży ITAKA zachęca do kontaktu. Kontakt ten możliwy jest osobiście w placówce biura podróży. Liczne placówki biura podróży ITAKA znajdują się w obrębie całego kraju. Kontaktować się z biurem podróży można również za pomocą poczty elektronicznej ITAKA, telefonu ITAKA oraz poprzez media społecznościowe ITAKA.

Biuro podróży ITAKA kontakt telefoniczny

Biuro podróży ITAKA umożliwia kontakt telefoniczny dla klientów, którzy nie chcą wychodzić z domu lub nie mają czasu na udanie się do placówki biura podróży. Infolinia dostępna dla przyszłych klientów biura podróży dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 22:00 oraz w weekendy w godzinach 9:00-20:00. Za pomocą tego numeru telefonu powinni kontaktować się klienci, którzy jeszcze nie posiadają aktywnego zamówienia na stronie itaka.pl.

Infolinia ITAKA: 801 066 777 lub 77 4476 777

Klienci posiadające już aktywne zamówienie w biurze podróży ITAKA proszeni są o kontakt z Centrum Obsługi Klienta ITAKA. Kontakt z biurem obsługi klienta ITAKA dostępny jest w godzinach 8:00 -20:00 w dni powszednie oraz 10:00 – 18:00 na weekendach. W celu połączenia z biurem ITAKA należy wybrać poniższy numer telefonu ITAKA.

ITAKA Centrum obsługi klienta: 77 541 22 69