Numer Biuro Podróży TUI

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-22 16:19:24
Telefon Biuro Podróży TUI

Numer telefonu Biuro Podróży TUI. Biuro Podróży TUI kontakt telefoniczny. Biuro Podróży TUI Service Center. Biuro Podróży TUI numer telefonu na infolinię.

Biuro podróży TUI

Międzynarodowe biuro podróży TUI od ponad 40 lat oferuje Europejskim klientom wycieczki w dowolne miejsce na ziemi. Wycieczki wakacyjne oferowane przez TUI cieszą się dużym zainteresowaniem pośród klientów, a dzięki przygotowanemu przez biuro podróży planowi klienci nie muszą zajmować się własnoręcznym planowaniem wakacji. Biuro podróży TUI dba o swoich klientów zapewniając im oferty dopasowane do ich potrzeb oraz zainteresowań. Koncern posiada własne hotele TUI, które zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku.

Biuro podróży TUI oferta

Jako klienci biura podróży TUI posiadamy dostęp do szerokiej oferty wycieczek oraz hoteli. Klienci biura podróży mogą wybrać dogodne dla siebie placówki wraz z udogodnieniami dopasowanymi do swoich potrzeb. Mianowicie klienci biura mogą wybrać dodatkowe pakiety wyżywienia czy udogodnienia dla rodzin oraz wiele innych opcji. Klienci mogą wybrać idealny dla siebie wyjazd dzięki wbudowanej na stronie wyszukiwarce.

TUI kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji o ofercie TUI należy udać się na stronę internetową tui.pl. Na stronie TUI klient dowiedzieć się może o obecnej ofercie biura podróży oraz zapoznać się ze szczegółami wycieczki. Biuro podróży TUI umożliwia swoim klientom podróże zagraniczne bez konieczności posiadania testu COVID. 

Na większość pytań biuro podróży TUI przygotowało już odpowiedzi, które dostępne są dla klientów poprzez FAQ (często zadawane pytania). W przypadku gdyby okazało się, że klient nie uzyskał tam odpowiedzi na postawione pytanie biuro podróży TUI zachęca do kontaktu. Kontakt ten możliwy jest osobiście w placówce biura podróży. Liczne placówki biura podróży TUI znajdują się w obrębie całego kraju.

Biuro podróży TUI kontakt telefoniczny

Biuro podróży TUI umożliwia kontakt telefoniczny dla klientów, którzy nie chcą wychodzić z domu lub nie mają czasu na udanie się do placówki biura podróży. 

Jeśli klient jeszcze NIE złożył zamówienia na stronie i potrzebuje pomocy specjalisty może on kontaktować się z biurem obsługi klienta TUI telefonicznie poprzez numer telefonu TUI widoczny poniżej.

przed założeniem rezerwacji, zadzwoń do Telefonicznego Centrum Rezerwacji TUI

Telefon TUI 22 270 31 20

Dla klientów, którzy posiadają już zarezerwowane wakacje, ale potrzebują uzyskać dodatkowe informacje PRZED wyjazdem TUI przygotowało osobny numer telefonu.

masz już rezerwację, ale jesteś przed wyjazdem, zadzwoń do Działu Obsługi Klienta 

Dział obsługi klienta TUI: 22 255 04 02

Jeśli klient udał się już na wyjazd i posiada jakiekolwiek pytania czy zastrzeżenia na temat swoich wymarzonych wakacji powinien on skontaktować się z TUI Service Center.

jesteś w trakcie wakacji – skontaktuj się z TUI Service Center.

Telefon TUI Service Center: +48 22 204 35 96

SMS TUI Service Center: +48 799 448 800