Bolt Rzeszów numer

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-11 12:31:48
Bolt Rzeszów telefon

Aktualne dane kontaktowe do Bolt Rzeszów dostępne na stronie infolinii. Adres mailowy i numer telefonu dla klientów i kierowców Bolt Rzeszów.

Bolt Rzeszów kontakt

Skontaktować się z Bolt Rzeszów można za pomocą numeru telefonu obsługiwanego przez infolinie Bolt Rzeszów. Należy zaznaczyć, że kontakt poprzez numer telefonu jest prowadzony wyłącznie w sprawach związanych z hulajnogami Bolt Rzeszów. Również skontaktować się z Bolt Rzeszów można używając adresu poczty elektronicznej. Taki sposób kontaktu służy tylko w przypadku wystąpienia problemu technicznego lub w sprawach zatrudnienia.

Telefon hulajnogi Bolt Rzeszów: +48 22 307 83 67
e-mail praca Bolt Rzeszów: [email protected]
e-mail pomoc Bolt Rzeszów: [email protected]

Cennik Bolt Rzeszów

Za pomocą aplikacji mobilnej BOLT, można poznać aktualną informację o cenach usług. Ceny na taxi Bolt Rzeszów mogą zmieniać się w zależności od pogody, pory dnia, liczby chętnych osób na kurs, więc prosimy o korzystanie z aplikacji Bolt, aby znać więcej szczegółów na temat kosztów przejazdu. Również za pomocą aplikacji Bolt można zrobić zamówienie przejazdu taksówką i sprawdzić cenę przejazdu, imię kierowcy, a także markę i numer rejestracyjny samochodu.