Numer BOLT

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-02-27 14:19:22
Telefon BOLT

Szukasz sposobu na kontakt z numerem telefonu BOLT? Numer telefonu BOLT jest dostępny dla klientów przez całą dobę. Skorzystaj z dostępnego na stronie numeru telefonu BOLT już dziś!

BOLT numer telefonu

Chcąc zdobyć kontakt z firmą BOLT dobrze jest wykorzystać dostępny na stronie numer telefonu BOLT. To bardzo dobre rozwiązanie na skontaktowanie się z przedstawicielami firmy. Poprzez zadzwonienie na podany numer telefonu BOLT klient może uzyskać wiele informacji dotyczących między innymi regulaminu przejazdów, metod skontaktowania się z firmą czy też nawiązania współpracy z marką BOLT. W dalszej części artykułu umieszczone zostały wszelkie dostępne i aktualne informacje dotyczące kontaktu z firmą.

Kontakt z BOLT

Adres e-mail: “wpisz miasto”@bolt.eu

Rejestracja kierowców BOLT

Adres e-mail: “wpisz miasto”[email protected]

BOLT numer telefonu

W ceku skontaktowania się z firmą poprzez dostępny numer telefonu BOLT trzeba wybrać dostępną aplikację na urządzenia mobilne. Poprzez nią można uzyskać wszelką potrzebną pomoc. W artykule umieszczone zostały dane kontaktowe do polskich miast, w których funkcjonuje firma.

BOLT Bielsko-Biała

Mieszkańcy Bielsko-Białej bardzo często do podróży po mieście wybierają opcję przejazdu za pomocą BOLT Bielsko-Biała. Spora część klientów próbuje znaleźć informacje na temat dostępnego numeru telefonu BOLT. Klienci bowiem często mają pytania bądź chcą zgłosić jakiś problem dotyczący przejazdu. Z przykrością jednak należy stwierdzić, że w Bielsku-Białej obsługa przy pomocy numeru telefonu BOLT nie jest prowadzona. Z firmą kontakt zrealizować można dzięki dostępnym adresom poczty elektronicznej. Wszystkie wiadomości nadesłane przez klientów z dokładnym opisem problemu, należy wysłać na adres mailowy [email protected].

BOLT Bytom informacje kontaktowe w sprawie hulajnogi

Miasto Bytom daje swoim mieszkańcom, ale także i odwiedzającym opcję wynajęcia hulajnogi elektrycznej. Chcąc skontaktować się z firmą odpowiedzialną za hulajnogi, należy skorzystać z dostępnego numeru telefonu BOLT.Z firmą w Bytomiu można także skontaktować się poprzez podany adres mailowy. Poprzez obie dostępne formy kontaktu zarówno telefonicznego jak i elektronicznego można dowiedzieć się wielu potrzebnych informacji takich jak na przykład cennik wynajęcia hulajnogi BOLT w Bytomiu.

Telefon marki: +48 22 307 83 67 
E-mail marki: [email protected]

BOLT Chorzów

Klienci, którzy chcą skontaktować się bezpośrednio z firmą odpowiedzialną za hulajnogi w Chorzowie, powinni wybrać dostępny na stronie numer telefonu BOLT. Cały sprzęt rozmieszczony w mieście jest nadzorowany przez zespół techników, którzy dbają o bezpieczeństwo i konserwację hulajnóg. Możliwe jest skontaktowanie się z fachowcami poprzez dostępny adres poczty mailowej. Numer telefonu BOLT Chorzów jest dostępny dla wszystkich osób pod numerem +48 22 307 83 67.

E-mail firmy: [email protected]

BOLT Elbląg

Wybór BOLT Elbląg to gwarancja taniego, bezpiecznego i szybkiego przejazdu. Mieszkańcy mają możliwość skorzystać z możliwości przejazdu w formie Classic. Obecnie z firmą w Elblągu można się skontaktować tylko i wyłącznie poprzez dostępny adres poczty mailowej. W chwili obecnej numer telefonu BOLT. nie jest obsługiwany przez pracowników Biura Obsługi Klienta firmy.

E-mail firmy: [email protected]

W przypadku, gdy chcesz zostać kierowcą taksówki BOLT w Elblągu, musisz zgłosić swoją kandydaturę poprzez wiadomość mailową, wysyłając ją na adres [email protected], w treści wpisując odpowiednie dane.

BOLT Gdynia

Aby skontaktować się z firmą w Gdyni należy użyć podanego na stronie aktualnego numeru telefonu BOLT. Jest on dostępny pod numerem +48 22 307 83 67. Z marką w Gdyni można także skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej dostępnej pod adresem [email protected]. Podany numer obsługiwany jest tylko i wyłącznie w sprawach, gdy pytanie klienta dotyczy hulajnóg w Gdyni. Dzięki dostępnej infolinii elektronicznej można skontaktować się z firmą w Gdyni. Wszelkie sprawy dotyczące przejazdów oferowanych przez firmę BOLT w Gdyni należy kierować pod wskazany adres mailowy.

Telefon hulajnogi marka w Gdyni: +48 22 307 83 67 
E-mail marka w Gdyni: [email protected]

BOLT Gorzów Wielkopolski

Firma BOLT w Gorzowie Wielkopolskim daje swoim mieszkańcom i odwiedzającym możliwość kontaktu dzięki dostępnemu adresowi e-mail. Podany jest również numer telefonu BOLT Gorzów Wielkopolski. Służy on jednak wyłącznie w celach kontaktu, gdy sprawa, z którą dzwoni klient, dotyczy hulajnogi firmy w Gorzowie Wielkopolskim. Udostępniony został także adres poczty elektronicznej dla osób chcących zostać kierowcą firmy BOLT w Gorzowie Wielkopolskim. Swoją kandydaturę należy kierować na podany poniżej specjalny adres poczty mailowej.

E-mail praca marka w Gorzowie Wielkopolskim: [email protected] 
E-mail pomoc marka w Gorzowie Wielkopolskim: [email protected] 
Telefon hulajnogi marka w Gorzowie Wielkopolskim: +48 22 307 83 67

BOLT Kalisz

Poprzez wybranie przejazdu z taxi BOLT w Kaliszu, klienci mogą mieć pewność, że wybrali najlepszą, najbezpieczniejszą i najtańszą opcję przejazdu po mieście. Opcja ta jest bowiem bardzo przystępna cenowo, przez co jest popularna wśród mieszkańców miasta czy też osób przyjezdnych. Warto dodać, że numer telefon BOLT Kalisz nie obsługują konsultanci Biura Obsługi Klienta firmy. Osoby chcące skontaktować się z firmą w Kaliszu, będą zmuszone do kontaktu poprzez wiadomość mailową na jeden z adresów poczty elektronicznej, które zostały umieszczone poniżej. Jeden z nich jest przeznaczony także dla wszystkich osób, które ubiegają się o kandydaturę na stanowisko kierowcy firmy BOLT w Kaliszu.

E-mail pomoc firma w Kaliszu: [email protected] 
E-mail praca firma w Kaliszu: [email protected]

BOLT Legnica

Możliwość wyboru taniej przejażdżki po mieście dzięki taxi BOLT Legnica to z pewnością najkorzystniejsza opcja, jaką Legnica daje swoim mieszkańcom. Sama jazda jest komfortowa, bardzo bezpieczna, przez co klienci tak często zamawiają tę usługę. Dodatkowo jest ona bardzo przystępna cenowo, przez co tylko zyskuje na popularności wśród klientów wybierających przejazdy po mieście. Niestety obecnie numer telefonu BOLT w Legnicy nie jest dostępny dla klientów. Można natomiast skontaktować się z firmą poprzez podane niżej adresy poczty mailowej. Poza zwykłym kontaktem istnieje także możliwość zgłoszenia chęci zostania kierowcą firmy BOLT w Legnicy. Swoją kandydaturę należy wysłać na odpowiedni adres mailowy.

E-mail praca firma w Legnicy: [email protected] 
E-mail pomoc firma w Legnicy: [email protected]

BOLT Opole

Kontakt z firmą BOLT w Opolu możliwy jest dla wszystkich klientów w dwóch opcjach, jakie zostały udostępnione. Pierwszą z nich jest skorzystanie z dostępnego na stronie poniżej adresu poczty mailowej i wysłanie zapytania właśnie na dostępny adres. Jeden z adresów służy tylko i wyłącznie do zgłaszania kandydatury przez klientów, którzy chcą pracować jako kierowcy firmy BOLT w Opolu. Kolejnym sposobem na skontaktowanie się z firmą jest możliwość skorzystania z dostępnego na stronie numeru telefonu BOLT w Opolu. Należy jednak wiedzieć, że telefon ten dostępny jest dla osób dzwoniących w sprawach związanych z hulajnogami, jakie oferuje firma w Opolu. Dostępna jest także aplikacja na urządzenia mobilne, dzięki której klienci mają możliwość sprawdzenia między innymi aktualnego cennika BOLT w Opolu.

Telefon hulajnogi firma w Opolu: +48 22 307 83 67 
E-mail praca firma w Opolu: [email protected] 
E-mail pomoc firma w Opolu: [email protected]

BOLT Płock

Miasto Płock oferuje klientom możliwość skontaktowania się z firmą BOLT w Płocku za pomocą drogi elektronicznej. Dla wszystkich klientów bowiem podane zostały poniżej dwa dostępne adresy mailowe. Zostały one odpowiednio opisane, gdyż każdy z nich dotyczy odrębnych spraw, jakie można zgłaszać. Jeden z nich skierowany jest głównie do osób, które chcą znaleźć pracę w firmie BOLT w Płocku jako kierowcy. Swoją kandydaturę powinni oni wysłać na podany poniżej adres. Drugi natomiast dotyczy skontaktowania się z firmą i poinformowania o zaistniałym problemie czy też pytaniu. Dobrze jest także skorzystać z dostępnej darmowej aplikacji mobilnej. Umożliwia ona między innymi sprawdzenie opinii o danym kierowcy.

E-mail praca marka w Płocku: [email protected] 
E-mail Pomoc marka w Płocku: [email protected]

BOLT Sopot

Opcja wynajęcia hulajnogi elektrycznej w Sopocie jest bardzo przyjemna do przemieszczania się po mieście, a przy tym naprawdę tania i wygodna. Poprzez wynajęcie hulajnogi można ominąć wszelkie korki czy utrudnienia ruchu spowodowane przez auta. Z firmą w Sopocie, klienci mogą skontaktować się na dwa dostępne sposoby. Pierwszą opcją jest możliwość skorzystania z dostępnego poniżej na stronie numeru telefonu BOLT w Sopocie. Trzeba natomiast wiedzieć, że skorzystać z niego można wyłącznie w przypadkach, gdy sprawa klienta związana jest bezpośrednio z hulajnogą, którą oferuje firma. Drugim wariantem skontaktowania się z marką w Sopocie jest możliwość skorzystania z podanego adresu poczty mailowej i opisania dokładnie problemu bądź pytania, z jakim boryka się klient.

Telefon Hulajnogi marka w Sopocie: +48 22 307 83 67 
E-mail marka w Sopocie: [email protected]

BOLT Tarnów

W Tarnowie klienci mają opcję skontaktować się z firmą BOLT poprzez dostępne poniżej aktualne adresu poczty elektronicznej. Niestety aktualnie Biuro Obsługi Klienta nie realizuje połączeń z firmą poprzez numer telefon BOLT w Tarnowie. Pozostaje więc klientom możliwość kontaktu drogą elektroniczną. Do ich dyspozycji podane zostały dwa adresy mailowe. Jeden z nich służy do bezpośredniego skontaktowania się z firmą w Tarnowie i opisania swojego pytania bądź problemu. Drugi natomiast przeznaczony jest dla osób, które chcą aplikować na stanowisko kierowcy w firmie BOLT w Tarnowie.

E-mail pomoc makra w Tarnowie: [email protected] 
E-mail praca marka w Tarnowie: [email protected]

BOLT Trójmiasto

W Trójmieście kontakt z firmą BOLT jest możliwy do zrealizowania z klientami na kilka dostępnych sposobów. Można więc bezpośrednio zadzwonić do firmy bądź skontaktować się z nią poprzez wybór jednego z dwóch podanych adresów poczty elektronicznej. Należy jednak dodać, iż kontakt z wykorzystaniem numeru telefonu BOLT Trójmiasto jest możliwy tylko i wyłącznie, gdy sprawa, z którą dzwoni osoba związana, jest bezpośrednio z hulajnogami oferowanymi przez firmę w Trójmieście. Warto również wspomnieć, że każde z miast zarówno Sopot, Gdańsk jak i Gdynia posiada inne dane kontaktowe. Informacje o danych Sopotu oraz Gdyni umieszczone zostały na powyższej stronie internetowej. Warto także sprawdzić dostępną na urządzenia mobilne aplikację firmy w celu sprawdzenia aktualnego cennika BOLT w Trójmieście.

E-mail pomoc firma w Trójmieście: [email protected] 
E-mail praca firma w Trójmieście: [email protected]

BOLT Wałbrzych

Miasto Wałbrzych umożliwia swoim klientom kontakt z firmą BOLT jedynie poprzez pocztę elektroniczną. Klienci mają więc możliwość wysłania wiadomości mailowej na jeden z podanych niżej adresów poczty. Biuro Obsługi Klienta firmy niestety nie prowadzi możliwości skontaktowania się z BOLT w Wałbrzychu przy pomocy numeru telefonu BOLT Wałbrzych. Pod podane adresy można kierować jednakowo wiadomości dotyczące bezpośrednio danego problemu, jak i zgłaszać swoją kandydaturę w celu zostania kierowcą taxi BOLT w Wałbrzychu.

E-mail praca firma w Wałbrzychu: [email protected] 
E-mail pomoc firma w Wałbrzychu: [email protected]

BOLT Włocławek

Klienci mogą skontaktować się z firmą BOLT we Włocławku jedynie za pomocą poczty elektronicznej. Nie istnieje możliwość zadzwonienia pod numer telefonu BOLT we Włocławku, gdyż nie jest on obsługiwany przez Biuro Obsługi Klienta firmy. Jedyną więc opcją na kontakt dla klientów pozostaje skorzystanie z jednego z dostępnych adresów mailowych. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla osób, które chcą zostać kierowcą taxi BOLT we Włocławku. Natomiast drugi z nich przeznaczony jest dla klientów mających jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości związane bezpośrednio z usługami oferowanymi przez BOLT we Włocławku.

E-mail praca firma we Włocławku: [email protected] 
E-mail Pomoc firma we Włocławku: [email protected]

BOLT Zabrze

W celu znalezienia szybkiej opcji przejazdu po terenie miasta, warto skorzystać z dostępnej oferty, jaką oferuje mieszkańcom firma BOLT w Zabrzu. Jest to zdecydowanie najlepsza i najszybsza opcja transportu, która daje klientowi możliwość ominięcia wszelkich korków czy utrudnień w ruchu drogowym. Dodatkowo jest ona przystępna cenowo, dzięki czemu jest bardzo popularna. Firma BOLT w Zabrzu umożliwia klientom możliwość skontaktowania się z marką na dwa sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z aktualnego podanego poniżej numeru telefonu BOLT Zabrze. Klienci, którzy preferują kontakt za pośrednictwem drogi elektronicznej, mają możliwość skorzystać z dostępnego adresu mailowego. Dobrze jest pamiętać, że wspomniany numer telefonu dotyczy tylko i wyłącznie spraw związanych z hulajnogami elektrycznymi udostępnianymi przez firmę w Zabrzu.

E-mail firma w Zabrzu: [email protected] 
Telefon firma w Zabrzu: +48 22 307 83 67

BOLT Łódź

Skontaktowanie się z firmą BOLT w Łodzi jest możliwe dla wszystkich osób dzięki dwóm dostępnym opcjom. Jednym ze sposobów jest skorzystanie z dostępnego poniżej aktualnego numeru telefonu BOLT Łódź. Warto jednak dodać, iż telefon ten służy wyłącznie w celach kontaktu, gdy sprawa klienta bezpośrednio dotyczy hulajnogi, którą udostępnia firma. Drugim sposobem natomiast jest możliwość napisania wiadomości mailowej na jedne z podanych adresów poczty elektronicznej. Pierwszy z maili jest dedykowany dla osób, które chcą pracować w firmie jako kierowcy taxi BOLT w Łodzi. Drugi mail przeznaczony jest dla wszystkich klientów mających jakiekolwiek pytania i wątpliwości związane z ofertą, jaką daje firma.

E-mail praca firma w Łodzi: [email protected] 
E-mail pomoc firma w Łodzi: [email protected] 
Telefon firma w Łodzi: +48 22 307 83 67

BOLT Świdnik

Firma BOLT w Świdniku daje klientom i wszystkich odwiedzających miasto możliwość błyskawicznego przejazdu. Klienci mogą wypożyczyć i skorzystać z dostępnej w ofercie firmy hulajnogi elektrycznej. Jest ona bardzo tania i łatwa w obsłudze. Umożliwia także ominięcie wszelkiego rodzaju utrudnień w ruchu drogowym. Firma w Świdniku daje klientom możliwość kontaktu w dwóch dostępnych opcjach. Jedną z nich jest wybór dostępnego numeru telefonu BOLT Świdnik. Warto nadmienić, że podany telefon służy klientom do skontaktowania się z firmą wyłącznie w sprawach dotyczących bezpośrednio hulajnogi do wynajęcia. Drugą dostępną opcją jest wysłanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Nadesłana przez klientów wiadomość z pewnością zostanie odczytana przez konsultantów Biura Obsługi Klienta firmy i w przeciągu kilku dni, osoba ta otrzyma wiadomość zwrotną.

E-mail marka w Świdniku: [email protected] 
Telefon marka w Świdniku: +48 22 307 83 67