Brak prądu numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-05 10:50:47
Brak prądu telefon

Brak prądu może nastąpić niespodziewanie, a może być to również zaplanowana przerwa w dostawie energii. Bieżące informacje o awariach i przerwach w dostawie. Kontakt telefoniczny, numer telefonu

Brak prądu w okolicy

Sytuacje powodujące brak prądu nie zdarzają się często, jednak nie można zaprzeczyć, że czasami niestety się zdarzają. Dla wielu osób sytuacja, w której wystąpił brak prądu gdzie dzwonić stawia pytanie i nie bardzo wiedzą wtedy one, co mają zrobić. Możliwe, że to tylko chwilowy brak prądu i zanim osoba podejmie próbę kontaktu, ten już wróci i okaże się być to niepotrzebne. Jeżeli brak prądu w Polsce, a nawet w okolicy trwa już nieco dłużej, niż kilka minut, można zacząć dowiadywać się, co zrobić. Należy zacząć od dowiedzenia się, jaki w sytuacji, jaką jest brak prądu numer jest w stanie pomóc.

Kontakt gdy nie ma prądu

Przed podjęciem kontaktu należy dowiedzieć się, kto jest dostawcą prądu w miejscu zamieszkania. Najbardziej prawdopodobne, że dostawcą prądu jest grupa TAURON, ponieważ to właśnie TAURON dostarcza prąd na większości terenów w Polsce. TAURON kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Osoby chcące dowiedzieć się o aktualnych awariach i przerwach w dostawie prądu mogą dzwonić na numer +48 32 303 0 991. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania oraz udzielą szczegółowych informacji dotyczących awarii i przerw w dostawie prądu.

Godziny pracy biura obsługi klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z grupą TAURON telefon do biura obsługi klienta dostępny jest całodobowo przez siedem dni w tygodniu.

Koszt za połączenie z infolinią TAURON

Osoby dzwoniące do TAURON w sytuacji, jaką jest brak prądu kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.