CEPiK numer

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 14:29:33
CEPiK telefon

Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców aktualny numer telefonu. CEPiK adres e-mail, kontakt telefoniczny. CEPiK telefon kontaktowy, sekcja FAQ, adres.

Numer telefonu CEPiK

CEPiK, a dokładnie Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców jest bazą, która została stworzona na podstawie ustawy o ruchu drogowym. Skontaktować się z Centralną Ewidencją Pojazdów i Kierowców można na wiele sposobów. 

Udostępniany przez CEPiK numer telefonu jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, który umożliwia interesantom natychmiastowe zdobycie wszystkich potrzebnych informacji. Telefon Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców funkcjonuje pod numerem 42 253 54 99. Połączenia odbierane są wyłącznie w określonych godzinach przez wysoko wykwalifikowanych konsultantów. 

Aktualnie działający numer telefonu do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców to: 42 253 54 99
Adres e-mail: [email protected]

CEPiK kontakt telefoniczny

Oferowany przez CEPiK kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem 42 253 54 99. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapytania należy wysyłać na adres [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości najszybciej jak to możliwe. 

Na głównej stronie internetowej znajduje się sekcja najczęściej zadawanych pytań. Odpowiedzi zostały opracowane przez ekspertów Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców adres e-mail: [email protected]
CEPiK numer telefonu: 42 253 54 99