Cinemax numer

  • Kategoria: media

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-08 11:35:38
Cinemax telefon

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy Cinemax. Cinemax adres e-mail do Biura Obsługi Klienta. Cinemax kontakt, telefon, adres.

Numer telefonu Cinemax

Cinemax to marka kanałów filmowych oraz telewizyjnych, która należy do HBO. Warto wiedzieć, że siedziba Cinemax znajduje się w Republice Czeskiej. 

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z firmą, mogą zrealizować to na dwa sposoby. Jednym z nich jest oferowany przez Cinemax numer telefonu. To najszybszy kanał kontaktowy, który w danej chwili pozwala uzyskać interesantom wszystkie potrzebne informacje, a także odpowiedzi na różne zapytania. Telefon Cinemax dostępny jest pod numerem +420 261 094 444. Połączenia są odbierane przez konsultantów Biura Obsługi Klienta Cinemax, którzy mają wysokie kwalifikacje, odpowiednie wykształcenie, a także szeroki zakres wiedzy. Dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy klientowi. 

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy Cinemax to: +420 261 094 444
Adres e-mail: [email protected]

Cinemax kontakt telefoniczny

Udostępniany przez firmę Cinemax kontakt telefoniczny działa pod numerem telefonu, którym jest +420 261 094 444. Nie jest to jedyna forma pozwalająca uzyskać kontakt z firmą. Każda zainteresowana osoba ma możliwość, przesłania wiadomości mailowej przy użyciu w tym celu poczty elektronicznej. Wszystkie wiadomości należy wysyłać na adres [email protected]. Pracownicy Biura Obsługi Klienta Cinemax starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane zapytania najszybciej jak to możliwe. Zwykle czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną to kilka dni roboczych. 

Numer telefonu Cinemax: +420 261 094 444
Cinemax adres e-mail: [email protected]