Decathlon numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-02-27 14:24:47
Decathlon telefon

Kontakt do Decathlon, sposób na sprawdzenie aktualnej kolekcji lub statusu zamówienia.

Kontakt Decathlon

Każdy sportowiec wie, że zakup odpowiedniego sprzętu to inwestycja długoterminowa. Kontakt z obsługą klienta sklepu Decathlon jest prosty i szybki. Każdy, kto chce zdobyć sprzęt na najwyższym poziomie, powinien skontaktować się z konsultantem Decathlon, co umożliwi zdobycie najnowszego katalogu ze sprzętem sportowym. Decathlon pomaga dobrać odpowiedni rodzaj sprzętu, bo pracują tam najlepsi doradcy, którzy wybiorą odpowiedni produkt.

Biuro Obsługi Klienta Decathlon telefon – 800 808 007

Potrzebny uchwyt rowerowy na telefon Decathlon? Zdobycie go będzie bardzo proste, bo dostępny jest w każdym sklepie stacjonarnym.

Decathlon Kontakt (mailowy)

Reklamacje Decathlon [email protected]

Biuro prasowe Decathlon [email protected]

Zamówienia dla firm [email protected] 

Karta podarunkowa Decathlon [email protected] 

Decathlon kontakt telefoniczny

Decathlon kontakt telefon – 800 808 007 

Biuro Obsługi klienta Decathlon

Konsultacje telefoniczne Decathlon bardzo szybko obsługują klientów. To zespół doświadczonych konsultantów, którzy pomogą z każdym problemem klientowi. Aby sprawdzić, jak dokonać zwrotu produktu, wystarczy skonsultować się z infolinią Decathlon.  Centrum Obsługi Klienta Decathlon dostępne jest dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00, oraz w weekendy w godzinach od 9:00 do 17:00.

Serwis sprzętu fitness Decathlon

Kontakt z serwisem sprzętu fitness Decathlon jest dostępny pod numerem telefonu: 42 298 65 80 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. 

Skontaktować się z Biuro Obsługi Klienta Decathlon można również przy użyciu aplikacji Messenger.