Numer dla obywateli Ukrainy

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-12 10:58:42
Telefon dla obywateli Ukrainy

To, że aktualny czas jest niezwykle ciężki dla obywateli Ukrainy, nie ulega wątpliwości. Dlatego warto zadbać, by wiedzieli oni o ofercie telefonu dla obywateli Ukrainy u jednego z działających w Polsce operatorów telefonii komórkowej. Kontakt telefoniczny, numer telefonu

Telefon dla obywateli Ukrainy

Każdy jest świadom tego, że aktualna sytuacja, w jakiej znaleźli się obywatele Ukrainy, jest dla nich niezwykle trudna. Wielu z nich przyjeżdża do Polski z nadzieją na wsparcie w tym ciężkim dla Ukraińców czasie. Warto w związku z tym zadbać o rzeczy, które w dzisiejszej dobie niezbędne są nam do funkcjonowania na co dzień, jak telefon komórkowy.

Kontakt telefoniczny dla obywateli Ukrainy

Bardzo ważną pomoc oferuje sieć telefonii komórkowej Plus. Sprzedaje ona za 1zł telefon dla obywateli Ukrainy bez konieczności podpisywania umowy. Jedyne, co jest konieczne do zakupu telefonu komórkowego marki Motorola, Samsung, Xiaomi czy LG, to okazanie ukraińskiego dowodu osobistego. Oferta z pozoru może wydawać się nierealna, dlatego operator sieci Plus umożliwia kontakt drogą telefoniczną pod numerem +48 601 102 601. Pracownicy infolinii z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty, jaką jest telefon dla obywateli Ukrainy za złotówkę oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości związane z ofertą. Jakby sam telefon dla obywateli Ukrainy za 1zł to było mało, Plus oferuje darmowe startery Plusa i Plusha Na Kartę z aktywowanym bezpłatnym pakietem 500 minut do sieci komórkowych Kyivstar, Lifecell i Vodafone.

Godziny pracy infolinii

Do dyspozycji Ukraińców podany wyżej numer telefonu dostępny jest przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, co oznacza, że o każdej porze dnia i nocy mogą otrzymać oni informacje związane z ofertami Plusa dla sąsiada Polski w tym ciężkim czasie.

Koszt za połączenie

Oferta jest niewątpliwie bezcenna dla emigrantów z Ukrainy, jednak chcąc dowiedzieć się więcej na temat oferty, kontakt będą musieli opłacić zgodnie z taryfą operatora.

Mapa placówek

Na stronie operatora znajduje się mapa placówek, w której telefon dla obywateli Ukrainy można odebrać. Można tam również przed skorzystaniem z oferty zadać wszelkie pytania całkowicie za darmo i bez konieczności posiadania telefonu komórkowego.