Euronet Numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 10:05:58
Euronet Telefon

Międzynarodowy operator elektronicznych transakcji pieniężnych Euronet. Bankomaty, wpłatomaty. Pomoc telefoniczna, numery telefonów, kontakt online

Operator transakcji pieniężnych Euronet

Euronet jest przedsiębiorstwem działającym na całym świecie, specjalizującym się w przetwarzaniu elektronicznych transakcji pieniężnych. Posiada największą w Europie sieć bankomatów, z których klienci wielu banków mogą dokonywać wpłat oraz wypłat gotówki czy sprawdzać stan konta za wyróżniająco niską opłatą spośród operatorów bankomatów działających na terenie kraju.

Euronet kontakt

Do dyspozycji klientów i osób zainteresowanych usługami świadczonymi przez spółkę Euronet telefon kontaktowy na infolinię działa pod numerem 801 324 024 dla osób, którzy swoje zapytania kierują, dzwoniąc z telefonu komórkowego, a także 22 519 77 71 dla abonentów telefonii stacjonarnej. Do kontaktu telefonicznego z Euronet telefon komórkowy jest sugerowanym urządzeniem w przypadku wykonywania połączenia na numer 801 324 024. W sytuacji, gdy podmiotem napotkanego problemu jest bankomat Euronet telefon pod pierwszy z podanych numerów jest w szczególności zalecany.

Euronet godziny pracy wsparcia klienta

Osoby dzwoniące pod którykolwiek z powyższych numerów mogą otrzymać wsparcie całodobowo, przez siedem dni w tygodniu.

Koszt połączenia z Euronet Polska

Koszt za połączenia na numery wsparcia sieci Euronet naliczany jest zgodnie z taryfą operatora.

Euronet kontakt online

Sugerowaną formą kontaktu w przypadku potrzeby skierowania jakiegokolwiek zapytania jest kontakt poprzez formularz zamieszczony na stronie sieci Euronet. Wystarczy wybrać z rozwijanego menu temat zgłoszenia, a formularz poprosi o wypełnienie stosownych pól, po czym zapytanie zostanie przekazane do biura obsługi klienta, skąd konsultacji postarają się w jak najkrótszym czasie udzielić odpowiedzi.