Fortum numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 15:35:26
Fortum telefon

Dane kontaktowe Fortum - numer telefonu i e-mail. Całodobowa pomoc techniczna Fortum dla klientów. Aktualne informacje o Fortum.

Co to jest Fortum?

Fortum jest to fińska międzynarodowa firma energetyczna. W zakresie swoich usług świadczy dostawę klientom prądu, ciepła i chłodu. Fortum umożliwia kontakt przy pomocy numeru telefonu, a także formularza kontaktowego. Pytania dotyczące prądu lub gazu należy kierować do Call Center czynnego w odpowiednich godzinach. Natomiast pytania w sprawie ciepła należy kierować na infolinię dostępną całodobowo.

Fortum kontakt

Fortum publicznie udostępnia dane kontaktowe swojej firmy. Siedziba Fortum Marketing and Sales Polska S.A. znajduje się w Gdański (80-868) na ulicy Marynarki Polskiej 197.

Jakiekolwiek pytania związane z dostawą prądu lub gazu należy kierować na formularz kontaktowy znajdujący się na stronie Fortum lub wykonać połączenie na numer: 122 100 100. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

W przypadku pytań odnośnie dostaw ciepła należy skontaktować się za pomocą odrębnego formularza dostępnego także na stronie Fortum lub wykonać połączenie na dostępny całodobowo numer Pogotowia ciepłowniczego: 993.

Pod powyższym numerem Pogotowia ciepłowniczego uzyskamy także informacje na temat planowanych przerw w dostawie lub pobliskich awariach, a także przewidywanym terminie ich usunięcia.