Numer Centrum Handlowe Galeria Feniks Radom

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 09:52:09
Telefon Galeria Feniks

Galeria Feniks zapewnia klientom dostęp do niezbędnych usług, świeżej żywności oraz najnowszej mody. Zlokalizowana w centrum Radomia galeria jest niezbędnym punktem wycieczek po świecie mody. Godziny otwarcia galerii, kontakt telefoniczny, numer telefonu

Galeria handlowa Galeria Feniks

Galeria Feniks to nieduża galeria handlowa w centrum Radomia. Galeria Feniks Radom zaopatrza w sklepy spożywcze, odzieżowe, punkty usługowe, sklep zoologiczny oraz optyczny.

Kontakt Galeria Feniks

Galeria Feniks kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Klienci potrzebujący jakichkolwiek informacji o Galeria Feniks telefon mogą wykonywać na numer  +48 48 382 07 00. Doświadczeni pracownicy galerii z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Galeria Feniks godziny otwarcia

W Galeria Feniks Radom sklepy otwarte są przez 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00. Obsługa Galerii Feniks odbierająca telefon dostępna jest w godzinach pracy galerii. W tym czasie pracownicy dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań. Należy pamiętać, że zlokalizowane w Galeria Feniks sklepy posiadają indywidualne numery kontaktowe, których należy szukać na ich stronach internetowych, bowiem pracownicy galerii nie są w stanie udzielić informacji o asortymencie czy cenach produktów i usług w poszczególnych lokalach.

Koszt za połączenie z Galeria Feniks

Osoby dzwoniące do Galeria Feniks kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Adres Galeria Feniks

Aleja Józefa Grzecznarowskiego 29/31 
26-600 Radom