Numer Galeria Graffica

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 16:05:16
Telefon Galeria Graffica

Galeria handlowa Galeria Graffica od lat daje wielu sklepom w Rzeszowie dobre miejsce do sprzedaży usług i produktów. Kontakt telefoniczny, numery telefonów, kontakt online

Galeria handlowa Galeria Graffica

Galeria Graffica to jedna ze starszych galerii na terenie miasta Rzeszowa. Galeria Graffica sklepy mieści w dużych i przestronnych lokalach. Galeria Graffica Rzeszów wzbogaca o sklepy odzieżowe, sklepy sprzedające artykuły gospodarstwa domowego lub sprzęt sportowy, a także restauracje i punkty usługowe. W Galeria Graffica outlet mają przede wszystkim takie sklepy jak GO SPORT. Galeria Graffica godziny otwarcia zamieściła na swojej stronie. Czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 20:00.

Kontakt Galeria Graffica

Galeria Graffica kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Wszelkie pytania klienci mogą kierować do administracji galerii dostępnej pod numerami +48 661 220 496 i +48 17 777 10 00. Pracownicy administracji z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Jeżeli jednak kontakt do administracji okaże się być niewystarczający, dyrektor zarządzający odbiera połączenia na numer +48 605 54 24 99, natomiast dział komercjalizacji połączenia odbiera pod numerem telefonu +48 725 112 070.

Galeria Graffica godziny pracy biura obsługi klienta

Na stronie galerii nie jest napisane, w jakich godzinach administracja galerii jest do dyspozycji osób kontaktujących się z Galerią Grafficą. Jednakże klienci sklepu Empik Rzeszów Galeria Graffica telefon mogą wykonywać w godzinach pracy salonu Empik. W tym czasie pracownicy salonu dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie z administracją Galeria Graffica

Osoby dzwoniące do Galerii muszą liczyć się z naliczaniem opłat. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Galeria Graffica kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Galeria Graffica kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected], jeżeli piszący kieruje swoje zapytanie do dyrektora zarządzającego. Alternatywnie wiadomość na adres [email protected] można wysłać w przypadku chęci kontaktu z działem komercjalizacji, a na adres [email protected] zapytania dotyczące spraw marketingu. Dział techniczny osiągalny jest pod adresem elektronicznej skrzynki pocztowej [email protected].

Adres Galeria Graffica

płk. Leopolda Lisa-Kuli 19 
35-025 Rzeszów