Numer Galeria Renova

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-08 16:37:57
Telefon Galeria Renova

Galeria Renova godziny otwarcia. Galeria Renova numer telefonu na infolinię. Galeria Renova numer telefonu. Galeria Renova kontakt telefoniczny.

Galeria Renova

Galeria Renova została otwarta w Warszawie. Posiada ona powierzchnię całkowitą liczoną w setkach metrów kwadratowych. Znajduje się w niej wiele sklepów z każdej branży.

Galeria Renova kontakt

Kontakt z Galeria Renova możliwy jest na wiele sposobów. Głównie wybieranym przez klientów jest wizyta w punkcie informacyjnym Galeria Renova. Infopunkt nazywany również Punktem Obsługi klienta znajduje się w prawie każdej galerii handlowej. W punkcie takim można spotkać dział informacyjny Galerii Renova. InfoPunkt to właśnie punkt informacyjny Galerii Renova. Dzięki wizycie w takim punkcie klient może uzyskać profesjonalną pomoc od pracowników biura obsługi klienta. W tym miejscu klient uzyska odpowiedzi na wszelkie pytania, a pracownicy pomogą rozwiązać wszelkie powstałe problemy.

Kolejnym ze sposobów kontaktu z Galerią Renova, jest to kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez odpowiednie adresy email Galerii Renova. Adresy email umożliwiające kontakt z Galerią Renova znajdują się poniżej.

Natomiast rekrutacja w sklepach znajdujących się w Galerii Renova odbywa się bezpośrednio w sklepie poszukującym pracownika.

Galeria Renova kontakt

Kontakt z Galerią Renova możliwy jest zarówno osobiście jak i telefonicznie poprzez punkt obsługi klienta. Informacja a w niej punkt obsługi klienta Galerii Renova znajduje się w pobliżu głównego wejścia. Punkt ten umożliwia również kontakt poprzez pocztę elektroniczną poprzez adres email Galeria Renova znajdujący się poniżej. Pracownicy Biura Obsługi Klienta Galerii Renova pracują w godzinach czasu pracy galerii Renova. Kontaktować się z nimi można poprzez infolinię jak również osobiście. Numer na Infolinię Galerii Renova znajduje się poniżej.

Kontakt z właścicielem galerii Renova możliwy jest poprzez adres korespondencyjny Galeria Renova widoczny poniżej.

Poleczki Business Park

Budynek Warszawa, Lobby II

ul. Osmańska 12

02-823 Warszawa

Zarządca budynku Galeria Renova Kontakt

Zarządca Nieruchomości

tel. 519 031 457

[email protected]

Wynajem powierzchni Galeria Renova

W celu wynajęcia powierzchni w galerii Renova należy kontaktować się z działem wynajmu. Kontakt ten został przewidziany telefonicznie poprzez numer telefonu wynajem Galeri Renova oraz pocztą elektroniczną. 

Manager ds. Komercjalizacji

tel. +48 730 999 505

[email protected]

Manager ds. Komercjalizacji

tel. +48 519 031 416

[email protected]

[email protected]