Numer Galeria Wiatraczna

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 14:15:01
Telefon Galeria Wiatraczna

Galeria handlowa Galeria Rondo Wiatraczna. 40 lokali oferujących usługi w centrum Warszawy przez 7 dni w tygodniu. Kontakt telefoniczny, numery telefonów, kontakt online

Galeria handlowa Galeria Wiatraczna

Galeria Wiatraczna to nieduże centrum handlowe. W galerii znajduje się 40 sklepów, punktów usługowych, restauracji i barów. W galerii dostępny jest parking dla gości galerii, który dla czasu postoju do dwóch godzin jest bezpłatny. 

Kontakt Galeria Wiatraczna

Galeria Wiatraczna kontakt umożliwia jedynie drogą mailową, zatem klienci potrzebujący jakichkolwiek informacji o Galeria Wiatraczna telefon mogą odłożyć na bok. Kontakt do dyrektora galerii możliwy jest pod adresem elektronicznej skrzynki pocztowej [email protected]. Specjalista do spraw komercjalizacji osiągalny jest pod adresem mailowym [email protected]. Sprawy marketingowe należy kierować na adres [email protected].

Galeria Wiatraczna godziny otwarcia

Galeria Wiatraczna otwarta jest przez sześć dni w tygodniu tj. od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00, a także w niedziele handlowe od godziny 10:00 do 20:00. Należy mieć na uwadze, że w Galeria Wiatraczna sklepy mogą być otwarte krócej.

Adres Galeria Wiatraczna

ul. Grochowska 207 
04-077 Warszawa