Guzior numer

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-05 10:49:27
Guzior telefon

Numer telefonu do managera Guziora. Guzior kontakt telefoniczny, adres e-mail. Możliwość uzyskania informacji dotyczących trasy koncertowej Guziora.

Numer telefonu Guzior

Guzior, a dokładnie Mateusz Bluza to polski raper oraz autor tekstów. Należy on do wytwórni QueQuality. Guzior współpracował między innymi ze Szpakiem, Słoniem, a także Quebonefide. 

Niestety prywatny numer telefonu do Guziora nie jest podany. Kontakt telefoniczny można uzyskać wyłącznie z jego managerem. Telefon do managera Guziora jest dostępny pod numerem telefonu, jakim jest 602 38 87 08

Aktualnie działający numer telefonu do managera Guziora to: 602 38 87 08
Adres e-mail: [email protected]

Guzior kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny do Guziora dostępny jest wyłącznie przez jego managera pod numerem 602 38 87 08. Wszystkie zainteresowane osoby mogą z managerem Guziora uzyskać również kontakt mailowy. W tym celu należy przesłać wiadomość na adres e-mail, którym jest [email protected]. Korzystając z podanych danych kontaktowych, można uzyskać informacje na temat aktualnych tras koncertowych. Manager Guziora stara się udzielać odpowiedzi zwrotnych najszybciej jak to możliwe.

Adres e-mail Guzior do menadżera: [email protected] 
Guzior numer telefonu: 602 38 87 08