Hilti numer

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-16 10:10:13
Hilti telefon

Hilti partner branży budowlanej kontakt. Hilti numer telefonu na infolinię. Hilti kontakt. Hilti infolinia. Hilti kontakt telefoniczny. Hilti biuro obsługi klienta.

Hilti

Hilti jest partnerem w branży budowlanej oferując swoje produkty oraz usługi podczas powstawania największych budynków. Firmie tej zaufały już miliony użytkowników.

Hilti kontakt

Producent Hilti, jako wiodący producent elektronarzędzi, chemii budowlanej oraz oprogramowania umożliwia swoim klientom kontakt na wiele sposobów. Hilti wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów pozwalając na kontakt z biurem obsługi klienta Hilti na wszystkie spopularyzowane metody, a mianowicie są to:

  • Infolinia Hilti
  • Formularz kontaktowy
  • Czat online
  • Wiadomość email
  • Rozmowa z konsultantem w sklepie

Hilti kontakt telefoniczny

Infolinia dla klientów Hilti dostępna jest pod widocznymi poniżej numerami telefonów. Producent udostępna aż trzy numery telefonów w celu poprawy wrażeń klienta z jakości oraz prędkości przyjęcia połączenia klienckiego z infolinią Hilti.

Hilti telefon komórkowy

22 320 56 00 lub (22) 320 56 00

Hilti telefon stacjonarny

801 888 801

Kontakt telefoniczny z Hilti odbywa się w godzinach 7:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku, a koszt połączenia z infolinią Hilti nie istnieje. Producent Hilti nie pobiera żadnych opłat za kontakt z telecentrum.

Formularz kontaktowy

W przypadku, gdy klient potrzebował porozmawiać z biurem obsługi klienta Hilti o określonej przez niego godzinie może on skorzystać z formularza kontaktowego. Polega to na tym, że klient w formularzu kontaktowym znajdującym się na stronie hilti.pl podaje swój numer telefonu oraz swoje imię. Konsultant Hilti zadzwoni do klienta po paru minutach.

Rozmowa na czacie

Rozpoczęcie rozmowy na czacie Hilti możliwe jest poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej hilti.pl w zakładce kontakt. Klient w tym formularzu uzupełnia swoje dane kontaktowe oraz personalne pozwalające określić w jaki sposób konsultant powinien zwracać się do klienta oraz treść pytania. Po przekazaniu pytania klient zostaje połączony z biurem obsługi klienta, który udzieli odpowiedzi na postawione przez klienta pytanie oraz z przyjemnością odpowie na kolejne.

Wiadomość email Hilti

W celu wysłania wiadomości do producenta elektronarzędzi należy skorzystać z kolejnego formularza znajdującego się na stronie internetowej producenta. Pozwala on na wysłanie wiadomości email bez konieczności logowania się na własną skrzynkę pocztową. Dopiero, gdy dział obsługi klienta wyśle odpowiedź, konieczne będzie zalogowanie się na swoją skrzynkę w celu przeczytania wiadomości.