Numer Hotel ILAN Lublin

Telefon Hotel ILAN Lublin

Numer telefonu na infolinię Hotel Ilan Lublin. Hotel Ilan Lublin rezerwacja telefoniczna. Hotel Ilan Lublin biuro obsługi klienta. Hotel Ilan Lublin kontakt.

Hotel Ilan Lublin

W historycznym gmachu Jeszywas Chachmej Lublin, dawnej największej i najbardziej prestiżowej szkoły rabiniczej na świecie, mieści się teraz Hotel Ilan. 

Jest to miejsce, gdzie tradycja żydowska łączy się z jakością i najwyższym standardem. Doskonała lokalizacja w centrum Lublina, zaledwie 800 m od Starego Miasta, oraz dostępność komunikacyjna gwarantuje sprawne dotarcie i korzystanie z licznych atrakcji kulturalnych i turystycznych jakie proponuje nasze miasto.

Hotel oferuje gościom 38 komfortowych pokoi oraz 2 apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w telewizory LCD, minibarek, zestaw do parzenia kawy i herbaty, osobisty sejf, dodatkowo łazienki w suszarki i lusterka kosmetyczne. Na hotelowych gości czeka szybki bezpłatny Internet bezprzewodowy.

Każdy z naszych hotelowych pokoi ma zagwarantowane miejsce parkingowe znajdujące się w obrębie terenu przylegającego do budynku.

Hotel Ilan to nie tylko wyśmienita kuchnia i luksusowe pokoje, to także idealne miejsce na organizację szkoleń, konferencji, seminariów, spotkań biznesowych oraz tematycznych eventów. Hotel Ilian oferuje przestronną, multimedialną salę konferencyjną dla 100 osób, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny, z możliwością organizacji video-konferencji w jakości HD.

W hotelu również znajduje się sala VIP umożliwiające spotkanie się większej ilości osób. Sala ta pomieści aż 30 osób.

Na terenie całego hotelu można bezpłatnie korzystać z dostępu do sieci Wi-Fi.

hotel Ilan Lublin kontakt

Klienci Hotelu Ilian mają możliwość kontaktu z Hotelem Ilian poprzez następujące sposoby:

  • Telefonicznie poprzez rezerwacie Ilian
  • Formularz kontaktowy znajdujący się na stronie hotelilian.pl
  • Czat online znajdujący się na stronie hotelilian.pl
  • Poprzez pocztę elektroniczną

Hotel Ilian lokalizacja

ul. Lubartowska 85

20-123 Lublin

Polska

Hotel Ilian Recepcja

Kontakt z recepcją Hotelu Ilian możliwy jest poprzez poniższe numery telefonów recepcji Hotelu Ilian. Jak również poprzez pocztę elektroniczną.

+48 81 745 03 47

+48 506 196 017

+48 81 478 50 62

[email protected]

Organizacja imprez i konferencji

W celu zorganizowania konferencji w Hotelu Ilian należy kontaktować się z jednym z poniższych numerów telefonów Hotelu Ilian.

+48 506 196 025

+48506196015

+48 504 777 676

[email protected]

[email protected]