Numer Hotel Sheraton Poznan

Telefon Hotel Sheraton Poznań

Hotel Sheraton w Poznaniu to gwarancja udanego pobytu w luksusowych warunkach za dobre pieniądze. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt online

Hotel Sheraton w Poznaniu

Hotel Sheraton Poznań to elegancki, oddalony o 10 minut pieszo od dworca kolejowego Poznań Główny hotel. W hotelu do dyspozycji gości znajdują się nowoczesne pokoje z bezpłatnym dostępem do sieci Wi-Fi, telewizorem z płaskim ekranem i biurkiem. Pokoje o podwyższonym standardzie są wyposażone dodatkowo w zestaw do parzenia kawy i herbaty, a ich goście mają możliwość skorzystania z podstawowej obsługi hotelowej. Pokoje klubowe mają dostęp do strefy wypoczynkowej, w której całodobowo serwowane są przekąski, a wieczorową porą – koktajle. W apartamentach do dyspozycji gości jest salon. Poza tym do dyspozycji gości jest restauracja serwująca dania kuchni euroazjatyckiej, kryty basen z podgrzewaną wodą, sauna i całodobowa siłownia, a także cztery sale konferencyjne i centrum biznesowe.

Hotel Sheraton Poznań kontakt

Do dyspozycji osób kontaktujących się z Hotelem Sheraton w Poznaniu jest dostępny telefon kontaktowy pod numerem +48 61 655 20 00. Pracownicy hotelu dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie z Hotelem Sheraton Poznań

Osoby dzwoniące do hotelu jakim jest Hotel Sheraton Poznań kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Hotel Sheraton Poznań wiadomość online

Dla osób preferujących formę kontaktu przez Internet zamiast kontaktu telefonicznego Hotel Sheraton umożliwia kontakt również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected].

Adres Hotel Sheraton Poznań

ul. Bukowska 3/9
60-809 Poznań