Numer Hotel Villa Wilda Poznań

Telefon Hotel Villa Wilda Poznań

Villa Wilda to przepis na tani, spokojny i ekskluzywny nocleg w sercu Poznania. Telefon kontaktowy, numer telefonu, kontakt online

Hotel Villa Wilda w Poznaniu

Villa Wilda to spokojny, zlokalizowany w bogato zdobionej kamienicy z 1913 roku w samym centrum Poznania hotel, oddalony o minutę spacerem od najbliższego przystanku tramwajowego i 3 km od renesansowej zabudowy Starego Rynku. Do dyspozycji gości hotelu są przytulne, nowocześnie urządzone pokoje z dostępem do sieci Wi-Fi i płaskim telewizorem z abonamentem w serwisie Netflix, kuchnia, parking oraz przechowalnia rowerów. Villa Wilda Poznań wzbogaca o noclegi w centrum miasta.

Villa Wilda kontakt

Główną metodą kontaktu z obsługą apartamentów Villa Wilda jest kontakt telefoniczny, który można dokonać dzwoniąc pod numer +48 515 726 963. Pracownicy recepcji z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty hotelu oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Koszt za połączenie z Villą Wilda

Osoby dzwoniące do hotelu jakim jest Villa Wilda kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Villa Wilda wiadomość online

Dla osób preferujących formę kontaktu przez Internet zamiast kontaktu telefonicznego Villa Wilda umożliwia kontakt również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]llawilda.pl. Do dyspozycji odwiedzających stronę internetową jest również formularz kontaktowy. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.

Adres Villa Wilda

Górna Wilda 95 
61-563 Poznań