Hulu numer

  • Kategoria: media

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 10:56:21
Hulu telefon

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta Hulo używać numeru telefonu Hulu, e-mail, lub formularz kontaktowy.

Hulu Polska kontakt

Hulu jest popularnym serwisem streamingowym na terenie Stanów Zjednoczonych. Mimo tego w Polsce też znajduje się wiele klientów Hulu. Należy jednak być świadomy o tym, jak wykupić Hulu na terenie Polski. Procedura jest prosta, ale wymaga połączenie przez VPN. W przypadku  kiedy płatność przez polską kartę bankową nie będzie możliwa do zrealizowania, zachęcamy do uzyskania karty podarunkowej Hulu i z jej wykorzystaniem opłacenia subskrypcji Hulu. 

Niestety oddział Hulu na terenie polski nie jest jeszcze oficjalnie uruchomiony. Ale nawet tak, klienci z polski mogą używać numeru telefonu Hulu, e-mail, formularz kontaktowy oraz chat online dla kontaktu z Hulu. Oczywiście, aby mieć kontakt online, trzeba mieć konto na serwisie.

Infolinia Hulu

Obsługa klienta numeru telefonu Hulu jest obsługiwana przez infolinie Hulu. Aktualnie kontakt poprzez numer telefonu działa tylko na terenie USA, więc koszty na połączenia telefoniczne z Polski mogą być wysokie. Dodatkowo należy pamiętać o tym, że godziny pracy infolinii są zgodne ze strefą czasową Stanów Zjednoczonych. 

Hulu numery telefonu:
877 485 8411
18777192773
1888 2656650