Numer IBB Andersia Hotel

Telefon IBB Andersia Hotel

Numer telefonu na infolinię Hotel Andersia Poznań. Hotel Andersia Poznań rezerwacja telefoniczna. Hotel Andersia Poznań biuro obsługi klienta.

Hotel Andersia Poznań

Hotel Andersia jest zlokalizowany przy Placu Andersa w Poznaniu obok Starego Browaru, stolicy Wielkopolski. Widok z okien hotelu rozpościera się na malownicze poznańskie śródmieście.

Hotel Andersia Poznań oferuje idealną lokalizację w centrum Poznania. Lokalizacja ta sprawdza się zarówno dla kości biznesowych, którzy potrzebują komfortowego wypoczynku w miejscu o idealnym położeniu. Jak również dla klientów indywidualnych nastawionych na zwiedzanie miasta. Dworzec kolejowy znajdujący się w pobliżu miasta pomoże zwiedzającym sprawnie dostać się na drugi koniec miasta, unikając wszelkich problemów związanych z podróżowaniem samochodem po zatłoczonych ulicach miasta.

Atrakcje w pobliżu Hotelu

Położenie Hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Browaru pozwala hotelowym gościom cieszyć się głównymi atrakcjami Miasta bez konieczności dodatkowego przemieszczania się po mieście, które może generować dodatkowe koszty wyjazdu. Krótki spacer malowniczymi ulicami miasta dzieli gości od Poznańskiego deptaka, gdzie można chłonąć klimat Starego Miasta tętniącego życiem o każdej porze dnia i nocy. Najważniejsze obiektów z mapy poznańskich atrakcji znajdują się w pobliżu Hotelu Andersia.

LUKSUSOWE MIEJSCE W POZNANIU

Hotel Andersia Poznań to najnowocześniejszy obiekt grupy IBB Hotel Collection. Powstał z myślą o Gościu dynamicznym i wymagającym, szukającym noclegu w najwyższym standardzie, a jednocześnie lubiącym korzystać z uroków miejskiego życia.

Hotel Andresia kontakt

Hotel udostępnia swoim klientom możliwość kontaktu zarówno telefonicznie jak również poprzez pocztę elektroniczną. Kontakt ten odbywa się poprzez numer telefonu Hotelu Andresia. Wybrane numery Hotelu Andresia można zobaczyć poniżej. Rezerwacji można dokonywać zarówno telefonicznie jak poprzez stronę internetową hotelu.

REZERWACJA POKOI

+48 61 667 8100

[email protected]

RESTAURACJA FLAVORIA

+48 512 329 881

+48 61 667 8081

[email protected]