INTERIA numer

  • Kategoria: media

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 15:22:34
INTERIA telefon

Portal internetowy Interia dostarcza użytkownikom wiadomości z kraju i ze świata, aktualne informacje, prognozę pogody i dostęp do darmowej poczty elektronicznej niezmiennie od ponad 20 lat. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt online

Interia

Interia jest założonym w 1999 portalem internetowym oferującym użytkownikom dostęp do bezpłatnej poczty elektronicznej. Od roku 2000 najnowsze dostarczane przez Interia wiadomości z kraju oraz całego świata zaczęły umacniać pozycję serwisu w Internecie. W serwisie Interia pogoda na najbliższe dni aktualizowana jest kilka razy dziennie.

Kontakt do Interia

Interia kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą Interia telefon mogą wykonywać na numer +48 12 646 28 12. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań. Należy wiedzieć, że poczta Interia kontakt umożliwia pod tym samym numerem.

Koszt za połączenie ze wsparciem Interia

Osoby dzwoniące do Interia kontakt telefoniczny muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Interia kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Interia kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]. W firmie Interia telefon lub wiadomość na adres mailowy można także zastąpić kontaktem poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail, na który chce uzyskać odpowiedź.