Jeff Bezos kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 16:05:26
Jeff Bezos kontakt

Kontakt do Jeffa Bezos'a. Uzyskaj bezpośredni kontakt do przedsiębiorcy, numer telefonu telefon, e-mail.

Jeff Bezos kontakt

Jeff Bezos — założyciel i dyrektor generalny (CEO) Amazon. Jeżeli chcesz skontaktować się z nim bezpośrednim sposobem, skorzystaj z numeru telefonu, wysłanie e-maila oraz przez Twittera.

Kontakt z Jeffem Bezosem za pośrednictwem Twittera nie daje żadnej gwarancji na otrzymanie odpowiedzi. Aby zwiększyć szanse na kontakt przez Twittera, należy oznaczyć jego profil. W takim przypadku Jeff Bezos udzieli odpowiedz lub skontaktuje się prywatnie w inny sposób.

Jeff Bezos kontakt e-mail

Jeff Bezos obsługuje kontakt i przez pocztę email. Poczta mailowa pozwala wysyłać wiadomości znaczniej większe, niż pozwala na to Twitter, ale proszę nie wysyłać nadmiernie skomplikowanych wiadomości, bo ich trafia bardzo dużo, co może pogorszyć szanse na odpowiedź.

E-mail: [email protected] lub [email protected]

Jeff Bezos telefon

Numer telefonu Jeffa Bezosa nie jest udostępniony publicznie. Mimo tego zachęcamy do skorzystania z numeru kontaktowego zarządu Amazon, do którego Jeff Bezos należy. Jeff Bezos numer telefonu i wszystkie inne prywatne dane kontaktowe zachowuje i nie udostępnia do wglądu dla szerszej publiki.

Numer telefonu: 1-888-280-4331 lub 1-206-266-1000