Numer Koleje Dolnośląskie PLK

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-19 16:46:34
Telefon Koleje Dolnośląskie

Koleje Dolnośląskie numer telefonu na infolinie. Koleje Dolnośląskie praca, formularz kontaktowy. Koleje Dolnośląskie kontakt, udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Koleje Dolnośląskie

Koleje Dolnośląskie jest to Polski przewoźnik kolejowy powołany w 2007 roku. Koleje te oferują przewozy osobowe od 2008 roku. Klienci Kolei Dolnośląskich chwalą sobie wysoki standard podróży. Pociągi obsługiwane przez tego przewoźnika, którym właścicielem jest samorząd wojewódzki, mogą zawsze liczyć na niewielkie opóźnienia. Co w przypadku innych przewoźników nie jest takie oczywiste. Koleje Dolnośląskie oferują jedynie transport pociągami osobowymi. A obszar na którym oferowane są usługi transportowe to teren województwa dolnośląskiego. Koleje Dolnośląskie realizują również przewozy poza granice wyżej wspomnianego województwa dolnośląskiego.

Wynik sprzedażowy kolei dolnośląskich mówi sam a siebie, klienci kolei często wybierają tego przewoźnika czyniąc koleje Dolnośląskie w ścisłej czołówce przewoźników pod względem liczby pasażerów przewożonych rocznie. Koleje te plasują się na szóstej pozycji w kraju.

Koleje Dolnośląskie kontakt

Kontakt z przewoźnikiem możliwy jest zarówno telefonicznie poprzez numer telefonu Kolei Dolnośląskich jak i w sposób elektroniczny poprzez formularze kontaktowe znajdujące się na stronie internetowej przewoźnika, czy pocztę elektroniczną. Biuro Obsługi Klienta Kolei Dolnośląskich podzielone jest na oddziały gwarantujące najlepszą obsługę klienta. Poniżej znajdują się dane kontaktowe do wybranych działów.

Kontakt dla niepełnosprawnych

Telefon: +48 76 742 11 12
Adres e-mail: [email protected]

Informacja Koleje Dolnośląskie

Telefon: +48 76 742 11 12
Email: [email protected]

Kariera

Telefon: +48 539 692 970
Email: [email protected]

Kontakt dla mediów

Telefon: +48 781 707 083
Email: [email protected]

Biuro zarządu

Telefon: +48 76 850 65 11
Email: [email protected]