Lebara Polska numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 16:47:31
Lebara Polska telefon

Telefoniczna infolinia Lebara numer dla klientów, pomoc telefoniczna dla klientów Lebara. Oferta w Lebara numer telefonu Lebara. Biuro Obsługi Klienta Lebara.

Lebara - co to?

Lebara jest to Holenderski operator telekomunikacyjny posługujący się językiem Polskim. Marka została stworzona przez kilku obcokrajowców, których nie było stać na utrzymywanie kontaktu z rodziną znajdującą się w kraju ojczystym. Dlatego postanowili przeznaczyć zarobione na wyjeździe pieniądze na stworzenie sieci komórkowej, która wyjdzie naprzeciwko potrzeb klientom. Oferując połączenia z innymi krajami w przystępnych cenach. Lebara oferuje nie tylko tanie połączenia telefoniczne czy smsy do ponad 44 krajów w przystępnych cenach. Pakiet Internetu Lebara cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów operatora. Doładowanie konta Lebara jest bardzo proste, należy jedynie zalogować się na stronie mobile.lebara.com wybrać kwotę doładowania. Dodatkowo w niewygórowanych cenach można poszerzyć ofertę o dodatkowe pakiety Lebara. A kupując większa liczbę numerów czy rezerwując dany numer na dłuższy okres czasu operator Lebara przewidział zniżki lojalnościowe.

Lebara Kontakt

Skontaktować się z operatorem Lebara możemy na kilka sposobów. Mianowicie możemy skorzystać z czatu Lebara odstępnego na stronie Lebara. Czat ten dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15 – 17:30 oraz w soboty 10:15 – 15:30. Czat jest najlepszym sposobem komunikacji ponieważ jest on darmowy oraz prawie natychmiastowy inne wymienione poniżej metody nie są już tak efektywne.

Kontakt Lebara za pomocą mediów społecznościowych takich jak Facebook Lebara czy Twitter Lebara również jest możliwa, ale na odpowiedź nie ma co liczyć tego samego dnia. Operator rezerwuje sobie 1-2 dni roboczych na odpowiedź tym kanałem komunikacyjnym.

Operator Lebara również zezwala na kontakt telefoniczny. Lebara telefon dostępny jest zarówno z Holandii jak i spoza kraju. Ten kanał komunikacyjny odradzany jest dla abonentów poza siecią Lebara ponieważ nie posiadają oni jeszcze numeru w Lebara.

Telefon Lebara z Holandii

1200 lub +31 619 001 200

Telefon Lebara spoza Holadnii

 +31619001200