Lexy numer

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-10 09:59:58
Lexy telefon

Lexy to polsko-amerykańska blogerka modowa i lifestyle'owa. Działająca na Instagramie oraz YouTube dziewczyna cieszy się olbrzymią popularnością w Polsce. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt w Internecie

Lexy Chaplin

Lexy Chaplin jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego Internetu. Uwielbiana przez najmłodsze pokolenie Lexy Instagram swój rozbudowała do ponad 2 milionów obserwujących, a na platformie YouTube obserwuje ją ponad milion osób, co świadczy o jej sławie i popularności w sieci. Niegdyś członkini grupy twórców Team X miała upaść w mediach po opuszczeniu grupy, jednak wyszło całkowicie odwrotnie, gdy młoda dziewczyna mająca duże doświadczenie ruszyła solo na podbój Internetu.

Kontakt do Lexy

Na nieszczęście fanów YouTuberki, prywatny numer telefonu do Lexy nigdy nie został podany do wiadomości publicznej i jest to w pełni zrozumiałe mając na uwadze ilość fanów twórczyni. Osoby próbujące się skontaktować z YouTuberką Lexy numer telefonu do jej sklepu mogą wykorzystać licząc, że akurat Lexy go odbierze. Sklep Lexy osiągalny jest pod numerem telefonu +48 664 995 456. 

Lexy kontakt w Internecie

Osoby próbujące nawiązać z Lexy kontakt drogą internetową mogą próbować również udzielać się pod jej postami na Instagramie i filmikami na YouTube. Przy odrobinie szczęścia Lexy odpowie na komentarze. Nie ma bowiem co liczyć, że Lexy telefon prywatny poda do wiadomości publicznej w przyszłości, aby fani mogli do niej dzwonić.