Lidl numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-02-27 14:24:20
Lidl telefon

Lidl Kontakt, aktualny telefon Lidl, Godziny otwarcia sklepów, aktualne gazetki, promocje w sklepach. Katalog produktów Lidl online, Lidl reklamacje.

Sieć sklepów Lidl powstała w Niemczech, gdzie zaczęła szybko zyskiwać popularność w kraju, dlatego więc sieć sklepów postanowiła poszerzyć swoją działalność o kraje sąsiadujące. Dzięki licznym promocją ogłaszanym wcześniej w gazetce Lidla, oraz wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach sieć ta stała się jedną z większych w Polsce. Do sukcesu również przyczynił się katalog produktów Lid online oraz oczywiście długie godziny otwarcia sklepów.

Lidl kontakt konsumenta

Sieć sklepów Lidl oferuje wiele możliwości kontaktu. Głównymi kanałami są formularze dostępne w obrębie strony Lidl.pl oraz kontakt telefoniczny. Jako klienci możemy zadzwonić na numer 800-012-071, gdzie uzyskamy dodatkowe informacje dotyczące naszego zamówienia Lidl online.

Lidl partnerstwa kontakt 

Jako przyszli pracownicy sieci sklepów mamy szeroki wybór stanowisk, na które możemy aplikować. Poprzez odpowiednie formularze możemy aplikować na stanowisko od magazyniera do menadżera sklepu.

Formularz kontaktowy przeznaczony dla prasy, również znajduje się w zakładce kontakt. Firmy zainteresowane mogą kontaktować się za pomocą maila [email protected] lub formularza kontaktowego.

W przypadku gdybyśmy chcieli zostać dostawcą, należy uzupełnić formularz kontaktowy wraz z listą oferowanych produktów i poczekać na decyzje menadżera sklepu. Jako inwestorzy oraz przyszli właściciele sklepu Lidl możemy wybrać jeden z interesujących nas projektów, następnie uzupełnić odpowiednią ankietę znajdującą się na stronie Lidl.pl.

Kontakt z Lidl Polska

W celu połączenia z centralą Lidl należy zadzwonić na infolinie Lidl znajdującą się pod numerem telefonu Lidl Centrala  800 012 071. Kontakt listowny z centralą Lidl odbywa się poprzez

Adres Lidl Centrala:


Lidl sp. z o.o. sp. k z siedzibą w Jankowicach
ul. Poznańskiej 48, 62-080 Tarnowo Podgórne