Numer LINK4 Ubezpieczenia

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 14:58:10
Telefon LINK4

LINK4 to pierwszy w Polsce ubezpieczyciel direct działający na rynku od 2002 roku. Kontakt telefoniczny, godziny pracy biura wsparcia, numery telefonu, kontakt online

Firma ubezpieczeniowa LINK4

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA, znane lepiej jako LINK4 to spółka akcyjna, która jako pierwsze w Polsce towarzystwo ubezpieczeń zaoferowała klientom ubezpieczenia direct. Kontakt LINK4 umożliwia klientom LINK4 zgłoszenie szkody. Klienci LINK4 wypowiedzenie OC mogą również dokonać kontaktując się z LINK4. LINK4 status szkody pozwala sprawdzić swoim klientom w trakcie kontaktu.

Kontakt z LINK4

Firma ubezpieczeniowa LINK4 kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Osoby zainteresowane ofertą firmy LINK4 telefon mogą wykonywać na numer +48 (22) 444 44 23, natomiast istniejący już klienci firmy LINK4 telefon proszeni są wykonywać na numer +48 (22) 444 44 44. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

LINK4 godziny pracy wsparcia

Dla nowych klientów kontaktujących się z LINK4 telefon kontaktowy do biura obsługi klienta dostępny jest we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:00, a także w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00. W LINK4 telefon dla istniejących klientów pracuje godzinę krócej w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Wspomniana infolinia nie pracuje w soboty. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem LINK4

Osoby dzwoniące do LINK4 kontakt telefoniczny muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

LINK4 kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, LINK4 kontakt e-mail umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres elektronicznej skrzynki pocztowej. W tym celu osoba pisząca będzie musiała skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie ubezpieczyciela. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź. Konsultant LINK4 kontakt email przeprowadzi sprawnie i dołoży wszelkich starań, by odpowiedzi udzielić w najbliższy dzień roboczy.