Numer Lufthansa Polska

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 10:51:12
Telefon Lufthansa Polska

Lufthansa to jeden z najpopularniejszych przewoźników lotniczych na świecie. Lufthansa Polska oferuje pomoc klientom z Polski. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy centrum obsługi klienta

Linie lotnicze Lufthansa Polska

Linie lotnicze Lufthansa to mający siedzibę w Kolonii niemiecki narodowy przewoźnik lotniczy. Główna baza Lufthansy znajduje się we Frankfurcie nad Menem przy międzynarodowym porcie lotniczym pełniącym jednocześnie funkcję głównego węzła komunikacyjnego Lufthansy, zaś drugim jest międzynarodowy port lotniczy w Monachium. Lufthansa Polska oferuje pomoc klientom mówiącym w języku polskim, zarówno przez telefon, jak i za pośrednictwem Internetu.

Kontakt z liniami lotniczymi Lufthansa Polska

Lufthansa Polska kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Osoby, które już skorzystały z usług linii, a także osoby zainteresowane usługami linii lotniczych Lufthansa mogą dzwonić pod numer +48 22 512 3917. Doświadczeni pracownicy biura obsługi klienta linii lotniczych z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Lufthansa Polska godziny pracy biura obsługi klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z Lufthansa Polska telefon do biura obsługi klienta dostępny jest we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, w soboty i niedziele od godziny 8:30 do 17:00, a także w dni świąteczne w tych samych godzinach. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem linii lotniczych Lufthansa Polska

Osoby dzwoniące do firmy Lufthansa Polska kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Lufthansa Polska pomoc online

Przed wykonaniem połączenia na numer, pod którym dostępna jest oferowana przez Lufthansa Polska infolinia, sugeruje się odwiedzenie strony internetowej przewoźnika. Znajduje się tam sekcja często zadawanych pytań. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zapytanie, jakie pragnie skierować klient, w przeszłości często się powtarzało i znajduje się na wspomnianej stronie wraz z odpowiedzią na nie. U przewoźnika lotniczego, jakim jest Lufthansa Polska telefon w celu wyrażenia opinii na temat zakupionych usług można zastąpić wypełnieniem formularza dostępnego na stronie producenta. Dla przewoźnika opinie klientów są bardzo ważne, dlatego pracownicy dokładają wszelkich starań, aby kwestie powodujące niezadowolenie klientów zmienić, a poszkodowanym zaoferować rekompensatę.