Lycamobile numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:29:21
Lycamobile na kartę prepaid telefon

W jaki sposób można skontaktować się z Lycamobile? Aktualny numer telefonu do Lycamobile oraz adres poczty elektronicznej.

Lycamobile kontakt

Chcąc przenieść numer do Lycamobile, warto skonsultować aktualną ofertę dzwoniąc pod kontakt Lycamobile lub mailowo. Konsultant doradzi, jaka oferta okaże się najlepsza. Pracownicy Call Center Lycamobile udzielą odpowiedzi na pytania związane z abonamentem Lycamobile lub ofertą na kartę. 

Biuro Obsługi Klienta Lycamobile

Lycamobile telefon: 

729 200 322 – dzwoniąc z numeru innego operatora niż Lycamobile

322 – dzwoniąc z numeru zarejestrowanego w sieci Lycamobile

Wielojęzyczny zespół Lycamobile jest dostępny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 18:00.

Biuro Obsługi Klienta Lycamobile, adres mailowy: [email protected]

Składanie skarg, zażaleń i problemów, adres mailowy: [email protected] 

Jak przenieść numer do Lycamobile?

Osoby zainteresowane przeniesieniem numery powinny skontaktować się bezpośrednio z Biurem Obsługi Klienta Lycamobile lub udać się do stacjonarnego punktu obsługi klienta. Podczas rozmowy o przeniesieniu numeru do Lycamobile można uzyskać korzystną ofertę i skorzystać z promocji dla nowych klientów.

Pomoc Techniczna Lycamobile

Aby uzyskać pomoc, należy podjąć kontakt z Lycamobile Biuro Obsługi Klienta. Dział Obsługi udzieli niezbędnych informacji, które pomogą rozwiązać problem lub skieruje sprawę do działu technicznego jeśli problem będzie leżał po stronie sieci. Kody, potrzebne do sprawdzenia stanu konta na swoim telefonie lub aktualnej oferty można uzyskać, dzwoniąc na infolinię, lub sprawdzając na stronie operatora sieci.

O Lycamobile

Jest to wirtualny operator telefonii komórkowej oferujący usługi telefonii komórkowej na zasadach prepaid. Lycamobile to największy na świecie operator tanich międzynarodowych i krajowych połączeń telefonii komórkowej. Sieć ma około 16 milionów klientów na świecie.

Lycamobile wprowadziła swoją markę na rynek w 2006 roku i w ciągu 7 lat zdobyła ponad 30 milionów klientów w 21 krajach (Wielkiej Brytanii, Holandii, Portugalii, Belgii, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Szwecji, Włoszech, Hiszpanii, Australii, Francji, Niemczech, Polsce, Irlandii, Austrii i Stanach Zjednoczonych, Macedonii i Ukrainie).