McDonald's Polska numer

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 11:45:11
McDonald's Polska telefon

McDonald 's oferta śniadaniowa. Numer telefonu McDonald 's. Infolinia dla klientów McDonald 's. McDonald 's kupony promocyjne. McDonald 's kontakt.

McDonald

McDonald’s jest to franczyzowa sieć restauracji typu fast food. Obecnie w większych miastach można zauważyć kilka restauracji tej marki. Najczęściej są to stoiska w galeriach handlowych oraz restauracje stacjonarne. Duże zainteresowanie klientów marką pozwoliło na gwałtowny wzrost restauracji w kraju oferujących przede wszystkim burgery. Marka ta przykłada duże staranie o to, żeby potrawy serwowane w każdej z placówek nie różniły się smakiem czy wyglądem dlatego też sieć franczyzowa posiada wiele standardów narzucanych przez centralę. Aby każda z przygotowanych potraw wyglądała oraz smakowała tak samo, każda z restauracji posiada jednakowe maszyny oraz dokładne instrukcje tworzenia kanapek. 

McDonald’s kupony promocyjne

Sieć restauracji honoruje kupony promocyjne oraz kartę duża rodzina. Dzięki kuponom dostępnym z poziomu aplikacji McDonald’s klient może zamówić zestawy w obniżonych cenach. Aby skorzystać z rabatu należy aktywować daną ofertę w aplikacji mobilnej, a następnie pokazać kasjerowi kod kreskowy wyświetlany w aplikacji. 

McDonald’s oferta

Oferta w restauracji podzielona jest na dwie kategorie:

  • Oferta śniadaniowa McDonald (8:00 – 10:30)
  • Oferta zwykła

W każdej z ofert dostępne są konkretne produkty ekskluzywne dla tej kategorii. Przykładowo jajecznice zamówimy wyłącznie do godziny 10:30, a zestaw z McDouble tylko po tej godzinie po zmianie z oferty śniadaniowej.

McDonald kontakt

Kontakt z McDonald’s Polska odbywa się poprzez:

  • Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie mcdonalds.pl
  • Telefonicznie poprzez infolinię McDonald
  • Poprzez fax McDonald

Formularz kontaktowy McDonald’s

Formularz ten dostępny jest na stronie mcdonalds.pl, gdzie wybierając temat, podając adres e-mail na który klient chce uzyskać odpowiedź oraz zapytanie do Biura Obsługi Klienta McDonald’s.

Telefon McDonald’s

Infolinia dla klientów McDonald’s pozwalająca na kontakt z Biurem Obsługi Klienta dostępna jest w godzinach 9:00 – 16:00 za pośrednictwem telefonu McDonald’s. Numer infolinii McDonald’s znajduję się poniżej.

Telefon McDonald’s: 22 211 58 00

Fax McDonald’s: 22 211 58 10

McDonald’s adres centrali

McDonald’s centrala

Centrala sieci franczyzowej McDonald’s mieści się w Warszawie. Z dokładnym adresem centrali można zapoznać się poniżej.

McDonald's Polska Sp. z o. o.

ul. Marynarska 15

02‑674 Warszawa