Media Expert Numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:22:47
Media Expert Telefon

Sklep RTV AGD Media Expert. Wybór produktów, kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta, kontakt mailowy

Sklep RTV AGD Media Expert

Media Expert to sklep zajmujący się sprzedażą Artykułów Gospodarstwa Domowego i sprzętu RTV. Posiada ponad 400 sklepów na terenie Polski. Poza sprzedażą sprzętu w sklepach oferuje sciąganie produktów dostępnych na zamówienie do placówek oraz zakupy online z dostawą.

Media Expert oferta sklepu

W ramach szerokiej oferty sprzętu AGD i RTV, klienci w szczególności znajdą tu duży wybór telefonów komórkowych. Na wyróżnienie zasługuje w szczególności szeroki wybór oferty Media Expert telefon dla seniora, jednakże każdy zakupiony w Media Expert telefon może być dobrym wyborem ze względu na ich szeroką ofertę, co pozwala na precyzyjny dobór produktu do preferencji kupującego.

Media Expert kontakt telefoniczny

Sklep Media Expert kontakt telefoniczny umożliwia pod numerem 756 756 756, zarówno w języku polskim, jak i angielskim oraz ukraińskim.

Media Expert infolinia godziny pracy

Infolinia sklepu Media Expert wraz z Biurem Obsługi Klienta jest do dyspozycji w godzinach 8:00-20:00 od poniedziałku do piątku we wszystkich trzech językach oraz w godzinach 10:00-18:00 w soboty i niedziele tylko w języku polskim.

W przypadku wyrażenia chęci kontaktu drogą mailową istnieje taka możliwość poprzez napisanie wiadomości na adres [email protected] bądź wypełniając formularz kontaktowy na stronie sklepu.