Mexen numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-02-08 14:28:26
Mexen telefon

Mexen kontakt telefoniczny. Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Mexen. Firma Mexen adres e-mail, formularz kontaktowy.

Numer telefonu Mexen

Mexen to polska firma, która specjalizuje się w projektowaniu, a także produkcji wyposażenia łazienek oraz toalet najwyższej jakości. 

Klienci, którzy chcą skontaktować się z firmą, powinni wiedzieć, że oferowany przez Mexen numer telefonu to najszybszy dostępny kanał kontaktowy, który umożliwia natychmiastowe uzyskanie potrzebnych informacji oraz odpowiedzi na nurtujące pytania. 

Połączenia są odbierane przez konsultantów Biura Obsługi Klienta wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, a także w soboty od 8:00 do 14:00. Telefon Mexen obsługują pracownicy, którzy mają duże doświadczenie zawodowe, wysokie kwalifikacje oraz szeroki zakres wiedzy, dzięki temu bez problemu udzielą oni pomocy każdej osobie dzwoniącej. 

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Mexen to: +48 22 1881900
Adres e-mail: [email protected]

Mexen kontakt telefoniczny

Kontakt z firmą Mexen zainteresowane osoby mogą uzyskać, korzystając ze specjalnego formularza kontaktowego. Dostępny jest on na głównej stronie internetowej. Interesanci powinni go uzupełnić, wpisując wszystkie wymagane dane, a także treść wraz z najbardziej istotnymi szczegółami. 

Istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej, korzystając z tym celu z poczty elektronicznej. Wszelkie wiadomości należy kierować na adres [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Mexen odpowiadają na wszystkie otrzymane wiadomości najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną to kilka dni roboczych. 

Mexen adres e-mail: [email protected]
Numer telefonu Mexen: +48 22 1881900

Mexen adres korespondencyjny

Klienci, którzy preferują bardziej tradycyjną formę uzyskania kontaktu z firmą Mexen mogą wysłać list na niżej podany adres korespondencyjny. Należy pamiętać, że wybierając tę formę uzyskania kontaktu czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną jest o wiele dłuższy niż w przypadku innych kanałów kontaktowych.

Mexen adres korespondencyjny: Kopytów 44D, Hala DC 4, 05-870 Kopytów