MHz Choice numer

  • Kategoria: media

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 13:18:12
MHz Choice telefon

MHz Choice kontakt z działem obsługi klienta. MHz Choice numer telefonu, adres email i inne formy kontaktu. Usługa MHz Choice poza USA i Kanadą.

MHz Choice kontakt z obsługą klienta

Jak skontaktować się z obsługą klienta MHz Choice? Czym zajmuje się marka MHz Choice? Kontakt do obsługi klienta MHz Choice. Dane kontaktowe, email i telefon.

MHz Choice co to?

MHz Choice jest usługą streamingową, oferującą dostęp do filmów i seriali. Została ona uruchomiona w 2015 roku w Stanach Zjednoczonych. MHz Choice zawiera wiele produkcji w takich kategoriach, jak dramaty, komedie, czy kryminały. MHz Choice posiada również swoją aplikację, umożliwiającą oglądanie swoich ulubionych filmów i seriali na urządzeniach z systemem Android, iOS, czy też na telewizorach. Warto tu zaznaczyć, że wszelkie produkcje na platformie MHz Choice są tylko i wyłącznie w języku angielskim. Jest tak za sprawą tego, że usługa dostępna jest jedynie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, gdzie powszechnie używanym językiem jest właśnie angielski. Dostęp do filmów jest rzecz jasna płatny. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 7,99$ za miesiąc lub 89,99$ za rok. Subskrypcja poprzedzona jest jednak bezpłatnym 7 dniowym okresem próbnym.

MHz Choice kontakt

MHz Choice jest częścią sieci MHz Network. Kontaktując się więc w sprawie problemów, czy awarii MHz Choice, można skontaktować się właśnie z obsługą klienta MHz Network. MHz Choice udostępnia na swojej stronie rozległy FAQ. Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie mogą wystarczyć w rozwiązaniu problemu lub odpowiedzieć na poszukiwane pytanie. Jeśli jednak poszukiwana kwestia nie jest podjęta w FAQ, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

MHz Choice email

By skontaktować się z obsługą klienta, MHz Choice kontakt umożliwia za pomocą formularza kontaktowego. Formularz kontaktowy oferuje uzyskanie wsparcia od pomocy technicznej przez email. Wypełniając go, należy podać swoje dane, takie jak imię i nazwisko, oraz odpowiedzieć na dwa pytania. Na dole formularza dostępne jest pole, w którym klient opisuje napotkany problem. Rzecz jasna kontakt musi odbyć się całkowicie z użycie języka angielskiego. Platforma MHz Choice nie działa poza terenem Stanów Zjednoczonych i Kanady.

MHz Choice numer telefonu

MHz Choice numeru telefonu niestety nie udostępnia. Jednak rozmowa telefoniczna nadal jest możliwa. Wystarczy napisać o tym w formularzu kontaktowym. Wsparcie telefoniczne możliwe jest w zależności od dostępności.