Ortores numer

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-03 14:08:55
Ortores telefon

Aktualny numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy Ortores. Ortores kontakt telefoniczny, adres e-mail. Telefon kontaktowy do firmy Ortores dla interesantów

Numer telefonu Ortores

Ortores jest producentem materacy, kołnierzy, poduszek, wałków rehabilitacyjnych, temblaków, klinów, a także krążków przeciwodleżynowych. Warto wiedzieć, że Ortores współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz zaopatruje w wyroby medyczne placówki, oraz klientów indywidualnych. 

Osoby, które chcą skontaktować się z producentem Ortores mogą wykonać to na dwa sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z dostępnego numeru telefonu Ortores. Jest to najszybszy sposób pozwalający uzyskać wszystkie potrzebne informacje między innymi na temat oferowanych produktów. Telefon Ortores dostępny jest pod numerem 17 850 09 77. Połączenia odbierane są przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy mają duże doświadczenie zawodowe, a także szeroki zakres wiedzy.

Aktualny numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy Ortores to: 17 850 09 77
Ortores adres e-mail: [email protected]

Ortores kontakt telefoniczny 

Oferowany przez Ortores kontakt telefoniczny klienci mogą uzyskać, dzwoniąc na numer telefonu, jakim jest 17 850 09 77. Należy pamiętać, że numer telefonu Ortores nie jest jedynym kanałem kontaktowym. Wszystkie zainteresowane osoby mogą również w celu uzyskania kontaktu skorzystać z poczty elektronicznej. Wszelkie wiadomości należy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Ortores na wszystkie otrzymane zapytania starają się odpowiadać najszybciej jak to możliwe. 

Ortores adres: ul. Zenitowa 5a, 35-301 Rzeszów
Adres e-mail: [email protected]
Numer telefonu Ortores: 17 850 09 77