OTVARTA numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 14:49:02
OTVARTA telefon

OTVARTA to stabilny operator telefonii komórkowej w Polsce. Świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów firmowych. Telefon na kartę, na abonament, internet mobilny. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta, wsparcie online

Telefonia komórkowa OTVARTA

OTVARTA oferuje swoje usługi już od 2004, kiedy to zaczęła oferować swoje usługi tylko i wyłącznie firmom. Zdobyte doświadczenie zdecydowało o otwarciu się przez OTVARTA na rynek klientów indywidualnych. W ofercie usług OTVARTA abonament jest najczęściej wybieraną usługą, ale OTVARTA internet mobilny oferuje w technologii 5G, co czyni go wyborem równie wartym uwagi.  

Kontakt OTVARTA

Sieć telefonii komórkowej OTVARTA kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą firmy OTVARTA telefon mogą wykonywać na numer +48 699 711 699. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

OTVARTA godziny pracy biura obsługi klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z OTVARTA telefon do biura obsługi klienta dostępny jest we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:00, natomiast w soboty w godzinach od 10:00 do 18:00. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem OTVARTA

Osoby dzwoniące do OTVARTA kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

OTVARTA kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny OTVARTA kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]. W firmie OTVARTA telefon lub wiadomość na adres mailowy można także zastąpić kontaktem poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie producenta. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.