Radio ESKA numer

  • Kategoria: media

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 13:47:38
Radio ESKA telefon

Radio ESKA. Najgorętsze utwory tego lata grane na odbiornikach w całej Polsce teraz również online. Kontakt telefoniczny, numery telefonów, kontakt online

Radio ESKA

Radio ESKA jest największą w Polsce siecią rozgłośni radiowych. Wchodzi w skład Grupy Radiowej Time. Dla osób z dostępem do Internetu Radio ESKA online swój program gra na swojej stronie internetowej. Dla słuchaczy Radio Eska gorąca 20 to niezbędna propozycja zarówno na gorące i upalne lato, jak i na mroźną zimę.

Kontakt Radio ESKA

Radio ESKA kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Słuchacze Radio ESKA telefon do studia mogą wykonywać na numer Dyrektora Programowego Grupy Radiowej +48 22 516 47 09. Osoby zainteresowane działalnością Radio ESKA telefon z pytaniami mogą kierować na numer sekretariatu +48 22 516 47 01 bądź +48 22 516 47 03. Pracownicy sekretariatu z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących działalności Radia ESKA oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Koszt za połączenie z sekretariatem Radia ESKA

Osoby dzwoniące do Radio ESKA kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Radio ESKA kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, umożliwiony przez Radio ESKA kontakt mailowy na adres elektronicznej skrzynki pocztowej [email protected] jest idealną alternatywą. Jeżeli osoba kontaktująca się chciałaby skontaktować się z oddziałem Radia ESKA w wybranym mieście, może skorzystać ona z listy miast i stosownych telefonów, która dostępna jest na stronie radia.