Red Bull Mobile numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 10:50:49
Red Bull Mobile telefon

Red Bull mobile. Energetyzująca oferta usług abonamentowych, na kartę i smartfonów z abonamentem. Kontakt z biurem obsługi klienta, godziny pracy centrum wsparcia klienta, kontakt online

Red Bull mobile telefonia komórkowa

Red Bull mobile to dostawca usług telefonicznych. W swojej ofercie posiada usługi abonamentowe, oferty na kartę, Internet mobilny oraz szeroki wybór smartfonów z abonamentem. Jest częścią operatora telefonii komórkowej Play.

Kontakt z Red Bull mobile

Klienci Red Bull mobile oraz osoby zainteresowane usługami świadczonymi przez Red Bull mobile mogą do Red Bull mobile telefon na numer 790 666 666 wykonać, aby zadać wszelkie pytania dotyczące działalności dostawcy usług telefonii komórkowej Red Bull mobile. Do dyspozycji dzwoniących jest również numer 730 300 400, na który mogą dzwonić osoby dzwoniące zarówno z telefonu komórkowego jak i z telefonu stacjonarnego. Specjaliści z biura obsługi klienta z chęcią udzielą dzwoniącym odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania oraz rozwieją wszystkie wątpliwości.

Red Bull mobile kontakt godziny pracy

Infolinia w Red Bull mobile telefon odbiera przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. W tym czasie konsultanci z biura obsługi klienta Red Bull mobile są do dyspozycji dzwoniących, aby udzielić pomocy dotyczącej jakichkolwiek kwestii, takich jak zakup w Red Bull mobile telefon na raty.

Koszt połączenia ze wsparciem Red Bull mobile

Koszt połączenia za telefon na którykolwiek z wyżej zamieszczonych numerów do centrum pomocy klienta naliczany jest zgodnie z taryfą operatora.

Red Bull mobile kontakt online

Dla osób preferujących kontakt przez Internet ponad kontakt telefoniczny Red Bull mobile odbiera wiadomości e-mail pod adresem swojej skrzynki pocztowej. Aby skontaktować się z centrum obsługi klienta Red Bull mobile, należy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie operatora. Konieczne będzie podanie imienia i nazwiska osoby kontaktującej się, a także informacji o miejscowości, w jakiej rezyduje osoba pisząca. W celu otrzymania odpowiedzi konieczne jest również zamieszczenie swojego adresu e-mail, na który klient chce otrzymać odpowiedź. Obecni klienci Red Bull mobile swoje zapytania powinni natomiast kierować na skrzynkę pocztową pod adresem [email protected].