Reebok numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 13:48:43
Reebok telefon

Aktualne dane kontaktowe Reebok - numer telefonu, adres e-mail, pełny adres korespondencyjny, formularz kontaktowy, internetowy chat z konsultantem.

Co to jest Reebok?

Reebok jest to amerykańskie przedsiębiorstwo powstałe w 1895 roku, produkujące obuwie, odzież i akcesoria sportowe od ponad stu lat. Nazwa Reebok pochodzi o pewnego gatunku południowoafrykańskiej antylopy - ridboka szarego. Ich siedziba znajduje się w Bostonie w stanie Massachusetts.

Reebok Dane Kontaktowe

Reebok udostępnia swoim klientom wiele różnych form kontaktu z infolinią takich jak:

  • numer telefonu,
  • pełny adres korespondencyjny (kontakt bezpośredni),
  • formularz kontaktowy,
  • internetowy chat z konsultantem.

Niestety na stronie internetowej Reebok niemożliwy jest kontakt za pośrednictwem elektronicznej poczty internetowej (e-mail).

Reebok Numer Telefonu

Kontakt z Reebok można nawiązać za pośrednictwem numeru telefonicznego, który połączy dzwoniącego z Działem Obsługi Klienta Reebok. Numer ten został wypisany poniżej:

Numer telefonu kontaktowego Działu Obsługi Klienta: +48 22 397 88 58
(Dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00)

Reebok Adres e-mail

Dla osób korzystających z elektronicznej poczty internetowej (e-mail) będzie to zła wiadomość, gdyż Reebok na swojej stronie nie podaje żadnego adresu kontaktowego.

Radzi się więc skorzystanie z prostego i intuicyjnego formularza kontaktowego, który w szybki i łatwy sposób prowadzi użytkownika przez proces wysyłania wiadomości. Dostępny jest także internetowy chat z konsultantem.

Reebok Adres Korespondencyjny

Poniżej zostały wyszczególnione dane adresowe, na które klienci mogą kierować swoje listowne zapytania:

adidas Poland S.p.z o.o. 
Ul. Żwirki i Wigury 18A 
02-092 Warszawa 
Polska

UWAGA: Powyższy adres nie służy do odsyłania zwrotów towarów. Aby zwrócić towar, należy wykorzystać załączoną do zamówienia etykiety lub wydrukować takową na stronie.