ŚLA numer

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 16:03:39
ŚLA telefon

ŚLA - Śląskie laboratorium analityczne kontakt. ŚLA wyniki. Numer telefonu na infolinie ŚLA. Śląskie laboratorium analityczne kontakt badania. ŚLA infolinia.

Śląskie laboratorium analityczne (SLA)

Śląskie laboratorium analityczne specjalizuje się w prywatnym badaniu krwi oraz badaniami ginekologicznymi. Każdy zainteresowany może skorzystać z oferty ŚLA zamawiając badanie krwi. Procedura pobrania krwi jest bardzo prosta, korzystając ze strony sla.pl możemy wyszukać punkt pobrań w pobliżu adresu zamieszkania zainteresowanego. Dodatkowo w wyszukiwarce można wybrać dodatkowe udogodnienia. Między innymi można wybrać w jakich godzinach placówka pobrań jest otwarta, czy posiada możliwość dojazdu koleją oraz czy jest to miejsce przyjazne dzieciom. Również można wybrać tylko te placówki, które respektują programy zniżkowe typu karta duża rodziny jak i zakres usług oferowanych w danym punkcie.

 Ankieta na stronie sla.pl pozwala na zapoznanie się z rekomendowanymi badaniami odpowiednimi dla naszego wieku oraz trybu życia. Odpowiadając na 10 prostych pytań otrzymujemy szereg badań, które możemy wykonać w celu potwierdzenia stanu zdrowia.

ŚLA kontakt

Telefon ŚLA: 32 416 25 00

Infolinia ŚLA czynna w dni powszednie w godzinach: 6:00 – 19:00 oraz w soboty w godzinach 7:00 – 15:00

ŚLA adres pocztowy

badaj.to Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 16H, 41-600 Świętochłowice

NIP: 648 000 23 08

BIURO i ŚLA Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Świętochłowice adres

ul. Wojska Polskiego 16h, 41-600 Świętochłowice

Tel. 32 416 25 90

Pracownia mikrobiologii

ul. Wojska Polskiego 16h, 41-600 Świętochłowice adres

Telefon: 32 416 25 71

ŚLA procedura badań

Aby wykonać swoje pierwsze badanie w Śląskim laboratorium analitycznym należy.

Wybrać zakres badań jaki chcemy przeprowadzić na naszej próbce. Następnie należy wybrać punkt w którym próbka zostanie pobrana. Można w tym celu wykorzystać wcześniej omówioną wyszukiwarkę punktów lub zamówić pobór materiału w swoim domu. Ważne jest, aby próbkę pobierała wykwalifikowana do tego osoba w celu uniknięcia skażenia próbki. Jeśli wybierzemy dogodny nam punkt badań, wystarczy udać się do placówki pobrań bez koniecznego wcześniejszego umawiania czy skierowania. Pobieranie próbek przechodzi na tyle sprawnie, że nie zainteresowani nie są zmuszeni czekać w kolejkach. Po opłaceniu badania oraz przekazania próbek w punkcie pobrań wystarczy poczekać na wyniki badania.

ŚLA wyniki badań

Wyniki badań z Śląskiego laboratorium analitycznego można sprawdzić online. Wystarczy na stronie wyniki.sla.pl podać swój numer karty oraz hasło. Wyniki badań dostępne będą natychmiastowo na stronie po uzyskaniu wyniku przez laboratorium.